fot. TVN
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[10/40]

"Mam talent" sezon 11. Oto półfinałowa 40-tka uczestników. Sprawdź, kto wystąpi w odcinkach na żywo! [LISTA UCZESTNIKÓW+ZDJĘCIA]

Afonso Rodrigues

Wiek: 33 lata
Miejscowość: Gdynia/Portugalia
Zawód: Analityk
Talent: Naśladowanie echa

Afonso ma 33 lata, jest analitykiem, pochodzi z Portugalii. Urodził się i dorastał na wyspie Pedro Santo, należącej do archipelagu Madery. Od półtora roku mieszka w Gdyni. Polska przypadła mu do gustu, kocha ludzi, polskie jedzenie, miasta. Uważa, że język polski jest piękny, choć na razie jeszcze płynnie nie mówi.

Idolami Afonsa są Michael Winslow (amerykański aktor komediowy, który słynie z umiejętności naśladowania różnych dźwięków) i Robin Williams.

Afonso to człowiek-echo. Swój talent odkrył, kiedy miał 7 lat, podczas zabawy w pustej studni. Wydawał różne dźwięki i odpowiadało mu echo. Bardzo mu się to spodobało, więc zaczął je naśladować. Pasję i talent rozwija imitując echo w różnych przestrzeniach, np. w zamkniętych pomieszczeniach albo na ulicy, często w swoim domu na wyspie Porto Santo. Afonso prezentuje też swoje umiejętności różnym ludziom i słucha ich opinii. Reszta to kwestia wyobraźni.

Bierze udział w "Mam Talent!“ ponieważ lubi rozśmieszać ludzi. Uważa też, że ten program to świetny sposób, żeby pokazać swój talent wielu ludziom w Polsce. Brał już udział w portugalskiej i brytujskiej wersji show, gdzie dostał 4xTAK. Afonso chciałby być znany na świecie i móc sprawiać, że cały świat będzie się śmiał.

[10/40] "Mam talent" sezon 11. Oto półfinałowa 40-tka uczestników. Sprawdź, kto wystąpi w odcinkach na żywo! [LISTA UCZESTNIKÓW+ZDJĘCIA]


×