"Mam Talent" sezon 12. FINAŁ! Zwycięzcy programu to Marysia i Julian! Kto musiał pogodzić się z klęską?

Finał 12. edycji programu „Mam Talent!” za nami. W tegorocznej edycji główna nagroda powędrowała w ręce Marysi i Juliana. Co wydarzyło się w finale 12. edycji "Mam Talent"? Jak finalistów oceniali jurorzy? Sprawdźcie naszą relację z ostatniego odcinka!

Multimedia

"Mam Talent 12" FINAŁ - co się wydarzyło?

Dziesięciu niezwykle uzdolnionych finalistów już po raz ostatni zaprezentowało swoje umiejętności przed widownią najpopularniejszego talent-show w Polsce! Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden! Sprawdź, co się wydarzyło i kto zgarnął czek na 100 tysięcy złotych!

Szymon Hołownia po 12 latach odchodzi z programu! Kto go zastąpi?Zobacz więcej

Finałowy odcinek otworzył występ Cezarego Borowika! Tancerz zaprezentował zmysłową choreografię o nieszczęśliwej miłości w stylu lyrical jazz. -Postawiłem na pasję, miłość i emocje! - powiedział uczestnik po występie. Jako druga na scenie pojawiła się Malwina Kowalowicz. Dziewczynka zaprezentowała choreografię osadzoną w klimacie tropikalnej dzikości! - To jest nowa odsłona, której się w ogóle nie spodziewałem - zachwycał się Agustin.

Później nadszedł czas na trzeci występ - wokalny popis Any Andrzejewskiej. Uczestniczka wykonała swój autorski utwór, który miał wyrażać afirmację do samej siebie. - Jestem wdzięczna, że mogę być częścią tego spektaklu. - powiedziała po występie. - Nie zawiodłaś mnie. To był genialny występ - mówiła Agnieszka. Po niej na scenie pojawił się Luqo Art, który pokazał kolejne nieprawdopodobne akrobacje! - Pokazałeś dzisiaj jeszcze więcej, brawo! - skomentowała Agnieszka.

Potem scena należała do piłkarskiego wirtuoza, Łukasza Chwieduka. - Byłam w tak zwanym permanentnym zachwycie! - przyznała Małgosia. - Świetna choreografia! To jest tak bardzo muzyczne - dodał merytorycznie Agustin. Po nim swój utwór zaprezentował wokalista, Jan Szynal. Jury doceniło autentyczność uczestnika. - Ja ci po prostu ufam. Jesteś po prostu prawdziwym facetem - mówił Egurrola.

Basia i Łukasz w finale zaprezentowali kolejną brawurową choreografię gimnastyczną! - Złoty deszcz emocji. Wspaniały występ - zachwycali się prowadzący. - Jestem zachwycony w każdym aspekcie tego występu - wtórował im Agustin. Zaraz po nich na scenie pojawiła się Maya Thomas. Wokalistka zaśpiewała po polsku piosenkę "Jeszcze w zielone gramy". Młoda uczestniczka zadedykowała występ uczestnikom Młodzieżowego Strajku Klimatycznego.

Przedostatni występ to taneczno-akrobatyczny Marysi i Juliana. - Oni są niezwykli jako para. Poza ich niezaprzeczalnym talentem ich się po prostu lubi - zachwalała ich Agnieszka. To była po prostu bajka! Jury był zachwycony! Na koniec nascenie pojawił się Artur Cichuta. - Oj, Artur, jestem zachwycona! Twoje nazwisko jest marką! Dla mnie jesteś jak Ikar, ale Twoje skrzydła się nie stopią - chwaliła poetycko Małgosia.

Filip Chajzer na wizji sparodiował atak paniki? Fani oburzeni: To kompromitacja!Zobacz więcej

Przed ogłoszeniem wyników mogliśmy jeszcze zobaczyć ostatnią prezentację całej dziesiątki finalistów! Pierwsza trójka prezentowała się następująco: trzecie miejsce - Artur Cichuta, drugie miejsce - Basia i Łukasz, pierwsze miejsce - Marysia i Julian. - W ogóle się tego nie spodziewaliśmy - mówili po werdykcie zwycięzcy! Na koniec miało jeszcze miejsce pożegnanie Szymona Hołowni.

"Mam Talent 12" FINAŁ - Marysia i Julian zwycięzcami programu!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • gross (gość)

  Tym manifestem Maya straciła szansę na wygraną.

  06.12.2019 13:38
 • Gratulacje (gość)

  Marysia i Julian pokazują coś oryginalnego. Byli moim typem na zwycięstwo od początku tej edycji. Choć cały finał był bardzo mocny. Chyba najmocniejszy ze wszystkich. No i wielkie dzięki dla Szymona Hołowni. :) ♥

  04.12.2019 17:58
 • Robert M (gość)

  "Wokalistka zaśpiewała po polsku piosenkę "Jeszcze w zielone gramy". Młoda uczestniczka zadedykowała występ uczestnikom Młodzieżowego Strajku Klimatycznego." - ktoś kto wpadł na taki pomysł chyba sobie tekstu tej piosenki nie przeczytał. Młynarski się chyba w grobie obraca. To wyjście z transparentami było takie jarmarczne i odpustowe. Po prostu zepsuło wcale niezły występ. Nawet mając dobre intencje trzeba myśleć a cel nie uświęca środków.

  01.12.2019 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×