"Mam talent" sezon 12. odcinek 1. Pierwszy złoty przycisk i pokaz rżnięcia drewna na czas! Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

"Mam talent!" TVN powrócił! Szalona eskapada Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli ponownie przyniosła emocje, na które widzowie czekali cały rok! W 1. odcinku nowej edycji pojawił się m.in. zespół "Na górze", który powstał w Domu Pomocy Społecznej. Czy udało im się przekonać do siebie jurorów?

Multimedia

"Mam talent!" sezon 12. odcinek 1. - co się wydarzyło?

"Mam talent!" to nie tylko trampolina do kariery, ale przede wszystkim idealna okazja by spełnić marzenia. Jesienią po raz pierwszy w historii programu zobaczymy między innymi pokaz gry na kryształowych misach. W zdumienie wprawi nas popis piloxingu, show rżnięcia drewna na czas oraz żonglerka cigarboxami. Na scenie wystąpią zjawiskowi akrobaci, liczne grupy taneczne oraz młodzi i zdolni wokaliści. Nie zabraknie także burleski, pole dance, czy football freestyle! Będą wzruszenia i zaskoczenia, wielkie zwycięstwa, ale i spektakularne porażki.

Cyrk Partolini w 1. odcinku nowej edycji! Różowe flamingi zachwyciły jurorów? Zobacz więcej

Wśród uczestników pierwszego castingu znalazł się zespół "Na górze". Powstała w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie grupa wydała już sześć płyt. Gościnnie w ich utworach pojawił się między innymi Czesław Mozil. Ich muzyka bywa określana jako free rock, punk’n’roll lub neo punk. Im samym najbardziej podoba się określenie ogniskowy i piosenkowy punk. Za najważniejszą nagrodę, jaką dostali uważają Złotego Gołębia, przechodnią statuetkę Organizacji Narodów Zjednoczonych, którą otrzymali w 2016 roku. Wyróżnienie otrzymują tam osoby i grupy, które zwracają publiczną uwagę na podstawowe prawa godności i szacunku dla każdego człowieka. "Na górze" grają razem od 1994 roku. Określają się jako „grupa półsprawna” – w ich zespole znajdują się zarówno „osoby, które przez wyrozumiałe społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne”, jak i muzycy pełnosprawni. Nigdy nie brali udziału w żadnym talent-show. W "Mam talent!" mają zamiar świętować swoje 25-lecie kariery. Swoją rockową duszą zachwycili całe jury, w szczególności Agnieszkę Chylińską, której taka muzyka jest zdecydowanie bliska sercu.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W premierowym odcinku nowej edycji pojawił się także Mateusz Bielecki, który potrafi rapować z prędkością światła, a swoim występem sprawił, że jurorzy dali mu trzy razy tak. Występ 12-letniego Axela Dropa sprawił, że Agnieszce odjęło mowę! "Wyglądasz jak dziwny hipis, gadasz ze mną jakbyś miał 48 lat, śpiewasz jak dziewczyna - pięknie, ja się czuję jakbym dotknęła linii wysokiego napięcia.. ja już nie żyje!" - powiedziała po chwili. Małgosia Foremniak określiła 12-latka jako "diament". Jurorzy nie zastanawiali się ani chwili i zgodnie dali uczestnikowi trzy razy tak! Katarzyna Świech jest mistrzynią w pole dance - samoukiem, z kolei iluzjonista Maciej Kulhawik do pomocy przy występie zaprosił Małgosię Foremniak, która dała się oczarować "magikowi". Agnieszka dostała nawet pamiątkę z występu.

Najważniejsze programy i seriale TVN oraz powroty na jesień! Sprawdź, kiedy premiery!Zobacz więcej

Na scenie pojawiła się też Kapela Polandia (zespół wokalno-instrumentalny), której wokalistka swoją charyzmą zachwyciła nie tylko Agustina, ale także Agnieszkę i Małgosię i dzięki temu zespół przeszedł do kolejnego etapu. Wydawało się, że Cyrk Partolini, czyli trzy różowe flamingi nie do końca przekonał jurorów. "To mnie lekko przerosło" - stwierdził Agustin Egurrola. Agnieszka i Małgosia były jednak na "TAK"! Najszybciej kozłujący na świecie Tomasz Baran do występu na scenie zaprosił Małgosię i Agustina, którzy również mieli okazję pokręcić piłką. Agnieszka Chylińska powiedziała na koniec: "Rozsmakuj się tą chwilą, to jest twój moment". Wszyscy byli na "TAK"! Kiedy na scenie pojawił się duet akrobatyczny - Marysia i Julian, Małgorzata Foremniak czuła się, jakby podglądała randkę uroczej pary. Agustin określił występ jako majstersztyk. Pierwszy w tej edycji złoty przycisk został uruchomiony przez Małgosię po tym, jak zaśpiewała Ana Andrzejewska. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli także show rżnięcia drewna na czas przygotowany przez Team Timber.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • lubię programy, które wyzwalają pozytywne emocje (gość)

    Niesamowity był występ akrobatyczny Marysi i Juliana. Myślę, że to przyszli finaliści programu, którzy mogą nawet wygrać. Gratulacje też dla Katarzyny Świech i Any Andrzejewskiej. (Czewa!) :) Ana była chyba w The Voice of Poland. Gratuluję złotego przycisku. Z drugiej strony wolałabym jednak, żeby były one przyznawane uczestnikom pokazującym bardziej oryginalne rzeczy niż śpiew.

    08.09.2019 10:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×