"Mam talent" sezon 12. odcinek 2. Złoty Przycisk znów poszedł w ruch! Kto tym razem przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Za nami kolejne niezwykłe występy z programu "Mam talent"! Było sporo akrobatyki, popisy wokalne, a także kilka bardzo nietypowych występów. Agnieszka Chylińska zdecydowała się na użycie Złotego Przycisku! Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Mam talent!" sezon 12. odcinek 2. - co się wydarzyło?

Program "Mam talent" okazał się trampoliną do kariery dla wielu uzdolnionych. Od lat uczestnicy programu zachwycają, wzruszają i bawią miliony widzów! Również tym razem tłumnie udali się na castingi, licząc na to, że to właśnie oni mogą zwyciężyć 12. edycji!

Klaudia Kulawik wydała nowy singiel! Jak teraz wygląda finalistka 1. edycji programu TVN?Zobacz więcej

Tym razem ekipa programu zawitała do Katowic, to właśnie tam chcieli "dokopać się" do największych polskich talentów. Na początku zobaczyliśmy duet jazzowy "Just for a cat". Ich występ spodobał się jurorom, w szczególności Agnieszce Chylińskiej, która potrafiła docenić ich kunszt. Muzycy usłyszeli trzy razy "tak".

Na scenie pojawił się także Mozambik, który jest skrytoparówkożercą. Pochłania parówki bez gryzienia... Jego występ zostanie w pamięci na długo. Mężczyzna usłyszał dwa razy "tak" i zobaczymy go w kolejnym etapie. Teraz ma jeść gotowane jajka... Kolejnym uczestnikiem był Dany Mills z Nigerii, który na co dzień jest menadżerem konkursu polskiej piosenki dla obcokrajowców. Wykonał on utwór "O pani" Grzegorza Hyżego. Jury była w szoku, byli zachwyceni! Nigeryjczyk oczywiście usłyszał trzy razy "tak".

Wiktor Młocek i Antek Brzeziński, czyli "Double Show", to dwóch nastoletnich iluzjonistów. Jedną z głównych atrakcji ich występu była wyrzutnia koszulek. Niby wszystko się udało, ale jury było na "nie". Nieco więcej szczęścia miała Dominika Turek-Dimitirev, która przedstawiła przed jury choreografię taneczno-akrobatyczną z elementami iluzji. To było jej drugie podejście do programu "Mam talent". Werdykt jury: trzy razy "tak".

Marcin Patrzałek zwycięzcą włoskiej edycji! Kim jest 18-letni Polak, który wygrał 100 tys. euro? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Uczestnikiem tego odcinka był także Patryk Szczechowski z orkiestry dętej ze Zwolenia. Młody perkusista zachwycił jury i publiczność. Precyzja i lekkość była niewiarygodna. Był to prawdziwy "wirtuoz stukania"! - Patryk zrobiłeś mi bardzo dobrze! To było perfekcyjne! Orgazmiczne! - tak występ skomentowała żeńska część jury. Chłopak usłyszał jednogłośne "tak". Grupa Screamo-Tickz zaprezentowała pokaz będący połączeniem sportów walki i akrobatyki. Ich umiejętności świetnie prezentowały się w slow-motion. Decyzja była prosta: trzy razy "tak".

Arkadiusz Sztandera zaśpiewał utwór "Jak być księdzem i kochać ją". Niestety jego umiejętności wymagają jeszcze doszlifowania. Jego występ został przerwany przez jury, które zagłosowała dwa razy na "nie". O wiele lepiej poradził sobie duet "Acro Studio". Zakochani i bardzo utalentowani ludzie zostali nagrodzeni owacją na stojąco. Miłość jest żywiołem, który jak wasz występ jest zupełnie nieprzewidywalny - powiedziała Chylińska. -Arcytrudne, arcypiękne, arcydzieło - wtórowała Foremniak. Trzy razy tak!

15-letnia Maya Thomas zaśpiewała piosenkę "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadło. Po jej występie w oczach jurorów pojawiły się łzy. -Jesteś niezwykła. Dziękuję ci. - powiedziała Małgosia, a Agnieszka zdecydowała się nacisnąć Złoty Przycisk dla dziewczyny ze... Złotowa! Ostatnim uczestnikiem w tym odcinku był Jacenty. Na Uniwersytecie Śląskim uczy on gry na instrumentach ludowych. Ten 75-letni staruszek zagrał na dudach, okarynie, pile do cięcia drewna i na listku. -Jacenty, kochamy cię, trzy razy na tak! - zabrzmiał werdykt Agnieszki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×