"Mam talent" sezon 12. odcinek 3. Narodziny gwiazd i kolejne użycie złotego przycisku! Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W trzecim odcinku "Mam talent" jurorzy zawitali do Krakowa! Mogliśmy zobaczyć m. in. akrobacje, tancerzy i piosenkarzy! Kto przeszedł dalej? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Mam talent!" sezon 12. odcinek 3. - co się wydarzyło?

Za nami trzeci odcinek "Mam talent"! Choć jest jest już to 12. edycja i mogłoby się wydawać, że nie ma już w Polsce talentów, które mogłyby nas zaskoczyć, to jednak jest inaczej! Do Krakowa zawitało mnóstwo chętnych, którzy chcą pokazać, co potrafią!

Złoty Przycisk znów poszedł w ruch! Kto tym razem przeszedł dalej?Zobacz więcej

Jako pierwszy zaprezentował się impersonator Elvisa Presleya, Marcin Życzyński, który sprawił, że cała publiczność, na czele z jurorami, ruszyła do tańca! - Jesteś osobowością i ja cię kupuję - stwierdziła Małgorzata Foremniak, a jej koledzy zgodzili się z nią i polski Elvis przeszedl dalej! Później oglądaliśmy "Hybrids Crew", czeski duet taneczny. Pokazali niezwykły taniec robotów w metalicznych strojach i dostali owacje na stojąco! Usłyszeli trzy razy "tak".

80-latka Urszula Szczurek chciała pokazać swój talent gimnastyczny. Później dołączył do niej Agustin Egurrola i wtedy okazało się, że jej ruchy nie są takie łatwe! Pani Urszula także usłyszała trzy "tak"! Następnie zaprezentował się Mateusz Leniart, który pokazywał sztukę walki i wymachiwał kijem. Jurorzy jednak przerwali jego występ. Łukasz Pieczykolan połykał noże i wykonywał różne akrobację stojąc na niestabilnej desce. Rydzewskie Stado Ogierów to mężczyźni ujeżdżający konia na biegunach, a Piotr Bąbik "Procent" rozbijał jajka głową. Wszyscy usłyszeli "nie".

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Tancerze Karolina Lenarcik i Karol Mental zachwycili nawet Agustina Egurrolę. - Uwielbiam obcować z taką perfekcją - stwierdził. Nic dziwnego, że usłyszeli trzy razy "tak"! Później zobaczyliśmy śpiewającą instruktorkę tańca - Klaudię Jóźwiak. Jurorzy uznali, że to "narodziny gwiazdy" i Klaudia przeszła dalej. Potem na scenie pojawiła się orkiestra dęta OSP Aleksandrów Kujawski i wykonała utwór "Szklana pogoda". - Pani Małgorzata Ostrowska byłaby bardzo dumna - uznała Agnieszka Chylińska. Oni również usłyszeli trzy "tak"!

Krzysztof Pacholik żonglował trzema sześcianami, ale niestety jego występ został przerwany, a tylko Agustin był na "tak". 18-letni Jan Szynal zaprezentował swój własny utwór. - Dałeś mi wszystko, czego chciałam - stwierdziła Agnieszka Chylińska. Werdykt był prosty - trzy razy "tak"! Artur Cichuta pokazał akrobacje będąc zawieszonym na linach. Agustin Agurrola użył dla niego złotego przycisku!

Burleskę zaprezentowała Lillet L'amour, która zachwyciła męską część publiczności oraz jury, bo przeszła dalej! Następnie oglądaliśmy Szymona Prządo śpiewającego swój utwór, który wszystkich rozbawił, ale usłyszał trzy razy "tak"!

Karolina Lenarcik i Karol Mental swoim tańcem zachwycą jurorów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×