"Mam talent" sezon 12. odcinek 5. Wzruszające występy i genialne wykonanie 16-letniego wokalisty! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Za nami 5. odcinek 12. sezonu programu "Mam talent". Kto tym razem najbardziej zachwycił jurorów? Które występy okazały się najbardziej interesujące? Sprawdźcie!

Multimedia

"Mam talent" - co się wydarzyło?

Zaczęło się od... występu kapeli Rdza. Energiczny występ porwał jurorów, którzy trzy razy byli na tak! Następnie scenę przejął Łukasz Fraś, który sam siebie określa artystą, chociaż człowiek guma bądź człowiek pająk raczej pasowałoby bardziej. Wzbudzasz grozę, jesteś artystą, brawo - skomentowała krótko Małgorzata Foremniak. Czysty talent - dodała krótko Agnieszka Chylińska. 3 razy tak i bilet do kolejnego etapu, inaczej być nie mogło.

Roman Świniarski ma 63 lata i od prawie 10 lat... uprawia zumbę. To było prawdziwe show, które skończyło się prostą decyzją - 3 razy tak! High Life Squad próbowali łączyć ze sobą taniec, akrobatykę oraz teatr. Niezbyt wyszło, więc tych państwa w kolejnym etapie nie uświadczymy.

Seksowne tańce, akrobacje i głosy, które zachwyciły jurorów! Kto pojawił się na kolejnym castingu?Zobacz więcej

Kamila Ganclarska to kolejna akrobatka, która próbuje swoich sił w "Mam talent". Tutaj za to skończyło się zachwytem jury i jednogłośną decyzją - 3 razy tak! Czy śpiewający K-essense również zdobędzie tyle uznania? Pewnie, że tak! Twoje śpiewanie jest niezwykle sensualne! - powiedziała zachwycona Foremniak.

Bartosz Szubert "Mago" ma 30 lat i pochodzi z Sopotu. To iluzjonista, który do swojego triku potrzebował dwóch pięknych asystentek, czyli Małgorzaty Foremniak oraz Agnieszki Chylińskiej. Numer z kajdankami - brzmi ryzykownie! Ale się udało! Jurorzy byli na tak! Jeszcze ciekawiej prezentował się kolejny występ, czyli malująca światłem Ukrainka Natalia z Galistyna Art. Group. Dziewczyna ma 26 lat i pochodzi z Charkowa. Natalii malowaniem zajmuje się od dziecka. Pamięta, że jako mała dziewczynka malowała po zasłonach w domu i rodzice jej na to pozwalali. Rodzina wspiera ją w rozwijaniu talentu i jest pełna podziwu dla tak nietypowego zajęcia. Taki występ zasługiwał na zachwyty jury!

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Dawid "Ukeboy" Jędrusik ma 16 lat, a już zaprezentował przed jurorami swoją autorską piosenkę! Jury i publiczność byli zachwyceni! I w ten oto sposób kolejny śpiewak przeszedł dalej. Jesteś genialnym artystą - powiedziała Agnieszka Chylińska. To był Złoty Przycisk! Zachwyt jury wywołał również taneczny występ Marty Rozbickiej i Macieja Czarskiego. Emocji i wzruszeń nie brakowało!

Na koniec na scenie zaprezentowali się Bubblemania. To było tak beznadziejne, że aż genialne - powiedziała Chylińska. Jury długo się zastanawiało, ale ostatecznie byli na tak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×