"Mam talent" sezon 12. odcinek 8. PÓŁFINAŁ 1. NA ŻYWO. Marysia i Julian oraz Ana Andrzejewska w finale! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 1. półfinale na żywo "Mam talent" zaprezentowało się 8 uczestników. Do finału awansowali Marysia i Julian oraz Ana Andrzejewska. Co jeszcze się wydarzyło?

Multimedia

Pierwsze w półfinałowym odcinku zaprezentowały się dziewczyny z LUZ1, po których występie trudno było uspokoić publiczność. - Mnie osobiście opadła kopara - powiedziała zachwycona Małgorzata Foremniak. Agustin Egurrola przyznał, że wiedział że będzie energia, ale bardzo mu się podobała choreografia i dokładność, z jaką dziewczyny zatańczyły.

Następnie popis na rowerze zaprezentował Krystian Herba. - To było absolutnie zdumiewające - powiedział Agustin. Agnieszka Chylińska natomiast przyznała, że uczestnik rozwija się i zaskoczył ją tym, że pokazał zupełnie inne oblicze.

Iluzjonista Maciej Kulhawik podczas swojego występu zaprosił na scenę Agnieszkę Chylińską, która nie ukrywała, że jej się podobało bycie asystentką iluzjonisty. Agustin przyznał, że czuje lekki niedosyt.

Kamila Ganclarska i jej występ artystyczny zachwyciły jurorów. - Mnie jako choregrafa zachwyca to, że to było bardzo przemyślane - mówił Agustin. Małgorzata Foremniak zdradziła, że dała się ponieść temu występowi.

Ostatnie castingi! Kto decyzją jury wystąpi w odcinkach na żywo?Zobacz więcej

Kapela Karpati ponownie zachwyciła jurorów. Oczy Agnieszki, Agustina i Małgosi znów były zwrócone na Józka. - Kocham was miłością niezmienną - wyznała Małgorzata Foremniak.

Patryk Szczechowski nie zachwycił tym razem jurorów. Agnieszka Chylińska powiedziała, że na tym etapie od zawodowca oczekują więcej. - Jestem totalnie rozczarowana - mówiła jurorka. Agustin zgodził się z tą opinią.

Przyszedł czas na Anę Andrzejewską, która dostała Złoty przycisk od Małgorzaty Foremniak. Wokalistka zachwyciła ponownie. - Ja się czułam jakbym była na koncercie wielkiej gwiazdy - mówiła Agnieszka Chylińska. Jurorka nie szczędziła komplementów uczestniczce. Agustin stwierdził, że padło tyle pozytywnych słów, że sam nie wie, co może jeszcze dodać.

Marysia i Julian spełnili oczekiwania Agnieszki, która przyznała, że świetnie, że para została naturalna, a jednak pokazała trudniejszy występ. Agustin pochwalił ich choreografię i doskonałe zakończenie występu.

Marysia i Julian zostali zwycięzcami tego półfinału! O drugie miejsce walczyli Ana Andrzejewska i Krystian Herba. Małgosia swój głos oddała Ani, Agustin - Krystianowi, Agnieszka - Ani.

Do finału "Mam talent" przeszli Marysia i Julian i Ania Andrzejewska

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×