"Mam talent" sezon 12. PÓŁFINAŁ 2. Artur Cichuta i Jan Szynal w finale! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 2. odcinku na żywo "Mam talent", do finału przeszli Artur Cichuta, który otrzymał najwięcej głosów widzów i Jan Szynal, którego wybrali jurorzy.

Multimedia

"Mam talent" - półfinał 2 - co się wydarzyło?

Jako pierwsi wystąpili Swing Completo, którzy ponownie zachwycili jurorów. - W tym występie było wszystko: była miłość, była plaża, był seks. Zupełnie jak na Kubie - powiedział podekscytowany Agustin Egurola. Agnieszka i Małgorzata zupełnie zgodziły się z tą opinią.

Kolejni o finał walczyli chłopaki z Hybrids Crew. Agustin Egurrola był zachwycony przyznając, że tancerze wybrali sobie najtrudniejszy styl taneczny, a zawiązując grupę, podnieśli sobie poprzeczkę maksymalnie. - Jestem zachwycona - powiedziała podsumowując swoją ocenę Agnieszka Chylińska.

Dominika Turek-Dmitriev porwała jurorów swoim występem. Agnieszka Chylińska przyznała, że na scenie działo się bardzo dużo i miała swoje obawy, ale wszystko się udało. - Nie zawiodłaś mnie - przyznała jurorka.

12-letni Axel Drop także otrzymał same pozytywne opinie jurorów. Agnieszka zaznaczyła, że chłopiec porywa swoim talentem i urokiem.

Wszyscy zwycięzcy talent show TVN. Pamiętacie ich? Kto zrobił największą karierę?Zobacz więcej

Następnie na scenie pojawili się Screamo Trickz. - *Panowie, to był total (...), jesteście niesamowici! To jest absolutnie kosmicznie trudne - powiedziała Małgorzata Foremniak. Agustin Egurrola zaznaczył, że widać, że uczestnicy mają za sobą lata treningu.

Natalii z Galistyna Art Group zaczarowała studiem, publicznością i jurorami. - Uwielbiam Twoje występy, bo zawsze dają do myślenia - powiedział Agustin. Małgosia przyznała, że przeniosła się do zupełnie innej bajki.

Zacięta walka o finał! Kto zachwycił widzów i jurorów?Zobacz więcej

Wokalista Jan Szynal wystąpił ze swoją autorską piosenką, co, jak przyznała Agnieszka Chylińska, było bardzo odważne. Jurorka przyznała, że to był piękny występ, a ona szanuje takich artystów.

Przyszedł czas na faworyta Agustina Egurroli, Artura Cichutę. - To są takie spotkania z wielkim artystą - mówił juror, a jego zachwytom nie było końca. Małgosia również nie mogła nachwalić się uczestnika.

"Mam talent" - kto przeszedł do finału?

Głosami widzów do finału przeszedł Artur Chichuta, jurorzy zaś zdecydowali, że dołączył do niego Jan Szynal.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×