"Mam Talent". Zwycięzcy wszystkich edycji talent show stacji TVN. Pamiętacie ich jeszcze? Jak potoczyły się ich losy po programie? [GALERIA]

"Mam Talent" - kto zwyciężał w talent show stacji TVN? Postanowiliśmy sprawdzić, jak po udziale w programie potoczyły się losy zwycięzców wszystkich edycji "Mam Talent"? Czy występ w talent show otworzył im drzwi do wielkiej kariery, a może słuch o nich zaginął? Poznajcie wszystkich zwycięzców "Mam Talent"!

Multimedia

"Mam talent" wciąż świeci triumfy. Program oparty na brytyjskim formacie Got Talent doczekał się w Polsce 11. edycji i wiele wskazuje na to, że będą powstawać kolejne. "Mam Talent" zadebiutowało w polskiej telewizji w 2008 roku. Zwycięzcami pierwszej edycji został duet akrobatyczny Mellkart Ball.

Niewielu pamięta, że w pierwszych trzech odsłonach talent show stacji TVN uczestników oceniał Kuba Wojewódzki. Po jego odejściu w 4. i 5. edycji "Mam Talent" do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączył Robert Kozyra. Od 6. edycji "Mam Talent" do pań za stołem jurorskim dołączył Agustin Egurrola. Niezmienny pozostaje za to skład prowadzących show - gospodarzami programu od początku są Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Jak zmieniła się Klaudia Kulawik - najsmutniejsza dziewczynka talent show TVN? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Mam Talent" zwycięzcy wszystkich edycji

Co roku do "Mam Talent" przychodzą nowi ludzie, nowe talenty. Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, treserzy zwierząt, a nawet stand-uperzy. W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery zwycięzców polskiej edycji "Mam Talent"? Dla kogo program okazał się przepustką do wielkiej kariery, a kto nie wykorzystał swojej szansy?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

"Mam Talent" - kto zwyciężał w programie TVN i zgarniał 300 tysięcy złotych? Jak potoczyły się losy Marcina Wyrostka czy zjawiskowego duetu Melkart Ball? Co po programie robią młodzi wokaliści: Magdalena Welc czy Adrian Makar?

Poznajcie wszystkich zwycięzców "Mam Talent". To oni wygrywali w poprzednich edycjach talent show stacji TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×