"Mamma Mia: Here We Go Again". Powstanie sequel muzycznej komedii! Meryl Streep w obsadzie?

Studio Universal planuje stworzyć sequel muzycznej komedii "Mamma mia"! Czy Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth powrócą do projektu?

Multimedia

W przyszłym roku minie 10 lat od premiery muzycznej komedii "Mamma mia". Jak donosi The Hollywood Reporter, Studio Universal planuje z tej okazji zrealizować sequel pt. "Mamma Mia: Here We Go Again". Podobno trwają już rozmowy z głównymi bohaterami pierwszej części: Meryl Streep, Piercem Brosnanem i Colinem Firthem, w obsadzie mają pojawić się również nowi aktorzy. Premiera drugiej części przeboju – „Mamma Mia: Here We Go Again” planowana jest na 20 lipca 2018 roku. Zdjęcia będą powstawać na greckiej wyspie Kalokairi.

"Mamma Mia!". Ponadczasowe hity Abby i znakomita Meryl Streep! Zobacz więcej

Przypominamy, że film „Mamma Mia!” zarobił na całym świecie ponad 600 milionów dolarów. Fabuła koncentruje się na losach Donny Sheridan i jej 19-letniej córki, które prowadzą na jednej z greckiej wysp mały pensjonat. Sophie, która ma poślubić Skya, marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. Z pamiętnika matki dowiaduje się, że w lecie 1979 roku Donna romansowała z trzema mężczyznami. Jeden z nich musi być ojcem dziewczyny. Dziewczyna jest przekonana, że rozpozna go od razu. W tajemnicy przed matką zaprasza na wesele nowojorskiego architekta Sama Carmichaela, londyńskiego bankiera Harry'ego Brighta oraz podróżnika i pisarza Billa Andersona.

Śwpiewający aktorzy. Kto w Hollywood potrafi śpiewać, a komu to zupełnie nie wychodzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×