Management Kukulskiej odpowiada jej bratu. Przeczytaj oświadczenie

Do naszej redakcji trafiło oświadczenie managementu oraz rodziny Natalii Kukulskiej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KUKULSKI NIE CHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO Z NATALIĄ WOJNA MIĘDZY KUKULSKIMI

Menedżer gwiazdy w swoim liście wyjaśnia zaistniałą sytuację w związku z koncertem pamięci Anny Jantar:

*W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez pana Piotra Kukulskiego odnośnie koncertu poświęconego Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu, który ma być zrealizowany w ramach tegorocznego Festiwalu w Opolu, postanowiliśmy przekazać Państwu prawdziwy obraz sytuacji.

Informujemy zatem, że:

  1. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu - współorganizator opolskich festiwali, postanowiło uczcić w tym roku pamięć Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego organizując specjalny koncert.

  2. Organizatorzy zwrócili się wyłącznie do Natalii Kukulskiej, mając na uwadze jej muzyczny dorobek oraz niezaprzeczalny autorytet muzyczny, z propozycją współpracy dotyczącej merytorycznej strony koncertu.

Zadaniem Natalii ma być współtworzenie scenariusza koncertu.

  1. W obecnej chwili pozostajemy jeszcze we wstępnej fazie przygotowań - jesteśmy na etapie ustalania kierownika muzycznego oraz reżysera koncertu. Skład wykonawców nie jest jeszcze ustalony.

  2. Organizatorzy nie przewidują udziału w projekcie Pana Piotra Kukulskiego, gdyż nie prowadził dotychczas żadnej działalności artystycznej.

  3. Dotychczas Piotr Kukulski nie wykazywał żadnego zainteresowania propagowaniem twórczości swojego ojca. Wydany w pierwszą rocznicę śmierci pamiątkowy album poświęcony pamięci Pana Jarosława został przygotowany bez jakiegokolwiek wkładu merytorycznego ze strony Pana Piotra. Zainteresowanie tą płytą w przypadku Pana Piotra ograniczało się tylko do kontaktu z wytwórnią płytową w sprawach formalnych i ustalenia wysokości tantiem.

  4. Natalia nie była w stanie poinformować pana Piotra Kukulskiego o planach dotyczących koncertu w Opolu, z tej przyczyny, że pan Piotr unika kontaktu z Natalią i nie odpowiedział na jej prośby o spotkanie.

  5. Jesteśmy zaskoczeni postawą medialną Pana Piotra Kukulskiego, który najwyraźniej próbuje zwrócić uwagę mediów wywołując sensacje wokół własnej osoby. *

CZYTAJ TAKŻE: KUKULSCY PODZIELILI MAJĄTEK TATY KUKULSKA O SABLEWSKIEJ I ROMANSIE ANNY JANTAR

Zniesmaczeni zachowaniem Piotra Kukulskiego przyjaciele rodziny zdecydowali się wystosować list otwarty do mediów:

*Szanowni Państwo !

Jesteśmy oburzeni postawą i wypowiedziami Piotra Kukulskiego, które niesprawiedliwie szkalują osobę Natalii Kukulskiej.

Chcąc jednocześnie uszanować prywatność, nie będziemy odnosić się do szczegółów z życia naszego przyjaciela Jarosława Kukulskiego, ale obraz całej sytuacji rodzinnej jest nam doskonale znany i nie możemy pogodzić się z niesprawiedliwymi i niezgodnymi z prawdą sądami i opiniami wydawanymi publicznie.

Apelujemy do mediów, by nie rozpowszechniały obraźliwych pomówień a Piotrowi życzymy innego (uczciwego) pomysłu na zrobienie kariery choćby ze względu na pamięć o ojcu.

Przyjaciele kompozytora Jarosława Kukulskiego: ( w tym sąsiedzi, bliskie osoby, współpracownicy, ojciec chrzestny Piotra i jego wieloletni przyjaciele ).*

Czy po takim apelu Piotr Kukulski wycofa się ze wszelkich zarzutów?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×