Mandaryna znowu zakochana!

Marta Wiśniewska, już nie pierwszy raz chwali się swoim nowym facetem w prasie kolorowej.

Multimedia

Jeszcze nie tak dawno, Marta Wiśniewska cieszyła się swoim szczęściem u boku nauczyciela wychowania fizycznego, Michała Szatkowskiego i w wywiadach powtarzała, jak mantrę, że to jest mężczyzna, na którego czekała całe życie.

Teraz, gdy od rozstania z Szatkowskim minęło już trochę czasu, Marta potwierdza, że jest w nowym związku, już od roku. I znowu nie może się nachwalić ukochanym. Jak Mandaryna mówi o swoim nowym partnerze?

Jest pierwszą osobą, której zwierzam się z kłopotów i z którą konsultuję wszystkie ważne decyzje. To silny, konkretny facet i w trudnych chwilach potrafi mnie podtrzymać na duchu. Jesteśmy razem od roku, ale znamy się od wielu lat. Wojtek robił moje sesje zdjęciowe między innymi do ostatniej płyty. I raptem coś zaiskrzyło. Sama byłam tym zaskoczona. To miłość"

Tak żarliwie Marta zwierzyła się tygodnikowi Świat&Ludzie. Wygląda na to, że nowy ukochany gwiazdki może być tym, co prawda kolejnym, ale może tym razem już tym “jedynym"?

Czytaj także: Kolejna porażka Mandaryny! Rozstanie przez kasę!? Zmieniła się!

Komentarze

Skomentuj
  • as (gość)

    Miłość cierpliwa jest ,łaskawa jest .Miłość nie zazdrości nie szuka poklasku nie unosi się pychą nie dopuszcza się bezwstydu nie szuka swego nie unosi się gniewem nie pamięta złego,nie cieszy się z niesprawiedliwości lecz współweseli się z prawdą Wszystko znosi wszystkiemu wierzy we wszystkim pokłada nadzieję wszystko przetrzyma Miłość nigdy nie ustaje.....

    03.05.2010 00:08
  • ... (gość)

    Okej, zobaczYmy ile ich Jeszcze będzie ;D;D " To miłość" xD

    01.05.2010 21:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×