mandaryna

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a w drodze jest już kolejne! Ile mają lat? Czym się zajmują pociechy lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Chociaż zespół Ich Troje najlepsze lata ma za sobą, to Michał Wiśniewski wciąż cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, aczkolwiek najczęściej komentowane są jego kolejne związki oraz dzieci. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Ile mają lat? Prezentujemy Wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Jestem jaki jestem". Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wyrosła na piękną kobietę! Zobaczcie, jak dorastała Fabienne Wiśniewska

Michał Wiśniewski to ikona polskiego show-biznesu. Jego kolejne małżeństwa i narodziny dzieci obserwowała cała Polska. Z małżeństwa z Mandaryną na świecie pojawiła się Fabienne Wiśniewska, która niedługo... będzie świętować 19. urodziny! Ale ten czas leci! Fabienne Wiśniewska wyrosła na piękną kobietę. Zobaczcie, jak dorastała!

16.07.2022Jestem jaki jestem

Dawno niewidziane gwiazdy na wspólnej imprezie! Mandaryna w nowej fryzurze, Gosia Andrzejewicz w różu, Marcela Leszczak i Katarzyna Warnke

Sezon imprez i ścianek w stolicy zaczął się na dobre! Wydarzeń, na którym gwiazdy mają okazję się pokazać i zadać szyku, jest coraz więcej. Rafał Zawierucha, Michał Koterski, Marcela Leszczak, Dorota Williams, Gosia Andrzejewicz, Radek Pestka, Mandaryna, Sylwia Madeńska, Reni Jusis, Monika Olejnik - nie zabrakło wielkich nazwisk na jednej z imprez! Zobacz, jak bawiły się gwiazdy!

03.06.2022Gwiazdy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×