maneskin

Polsat SuperHit Festiwal 2021. Maneskin zawładnęli sceną! Pocałunek muzyków szeroko komentowany. Polscy artyści nie mają na tyle odwagi?

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal właśnie przechodzi do historii. Byliśmy świadkami największej, najbardziej oczekiwanej i wyjątkowej imprezy w ostatnim czasie, w której udział wzięły topowe gwiazdy muzyki. Do czerwoności sopocką publiczność i widzów Polsatu rozpalił włoski zespół Mĺneskin, zwycięzca tegorocznej Eurowizji.

27.06.2021Polsat SuperHit Festiwal 2021

Eurowizja 2021. Måneskin. Włoski zespół, zwycięzca tegorocznego konkursu, stał się bohaterem afery narkotykowej. Wyniki testu mówią same za siebie

Zespół Måneskin - dwudziestolatkowie z Włoch - parafrazując ich wielkiego krajana, przybyli do Rotterdamu, zobaczyli miasto i przy okazji zwyciężyli w konkursie piosenką "Zitti e buoni". Ich wielki sukces, do którego dołożyli się zarówno jurorzy, jak i widzowie z całej Europy, został - niestety - przyćmiony insynuacjami dotyczącymi brania narkotyków w green roomie przez frontmana Damiano Davida. Jaka jest prawda?

25.05.2021Eurowizja 2021

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×