Mann obraził się na "Szansę na sukces"?

Zaskakujący jest powód rezygnacji prowadzącego z pracy w popularnym programie...

CZYTAJ TAKŻE: MANN UKARANY ZA REKLAMĘ "SZANSA NA SUKCES" ZNIKA Z TVP 2!

Odejście Wojciecha Manna rozstrzygnęło o rezygnacji z nadawanej od 19 lat "Szansy na sukces", ale o powodach decyzji dziennikarza wiadomo niewiele. Pudelek podał jednak zaskakującą wersję rozwoju wydarzeń, którą przedstawił Jacek Zawadzki, który współtworzył program od drugiego odcinka.

"Dwa tygodnie temu były realizowane kolejne odcinki "Szansy na sukces"... Pierwsze dwa (wtorek i środa) zostały zarejestrowane bez problemu. W czwartek rano redakcja "Szansy" otrzymała informację, że pan Wojciech Mann jest chory i nie przyjedzie na nagranie. Tego dnia był zaplanowany program z zespołem "Raz Dwa Trzy". Termin rejestracji tego programu był przekładany kilka razy z powodu dosyć napiętego kalendarza koncertowego zespołu. W związku z klauzulą zawartą w umowie pomiędzy redaktorem prowadzącym ten program oraz redakcją, Pani Elżbieta Skrętkowska, zadecydowała o zatrudnieniu wyjątkowo do tego odcinka innego redaktora. (...) Program został sprawnie zrealizowany z udziałem innego redaktora.

CZYTAJ TAKŻE: WOJCIECH MANN NIGDY NIE BYŁ DUSZĄ TOWARZYSTWA

Po otrzymaniu tej informacji pan Wojciech Mann obraził się i oznajmił, że wycofuje się z dalszej współpracy... W poniedziałek, wtorek i środę (w tym tygodniu) zarejestrowano z jego udziałem ostatnie trzy odcinki. Wczoraj oficjalnie pod koniec programu pożegnał widzów i pośpiesznie opuścił studio. Myślałem, że po prawie 20 latach współpracy pożegna się przynajmniej z panią Elżbietą Skrętkowską - napisał Pudelek.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • aga (gość)

  i dobrze nie lubie pajaca

  27.03.2012 13:22
 • gagagaga (gość)

  Zaskakujący powód, jeszcze ze swoich czasów licealnych pamiętam, że jak Marek Niedźwiecki nie mógł prowadzić Listy Przebojów Programu Trzeciego to w jego zastępstwie listę prowadził on albo Romek Rogowiecki.

  26.03.2012 19:45
 • mannam (gość)

  Teraz może pisac tylko do wyborczej. A kiedyś był normalnym facetem

  26.03.2012 19:44
 • on (gość)

  no i chmastwo i słoma z butów Manowi wyszło...

  26.03.2012 17:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×