Marcela Leszczak pozuje topless! Co na to Michał Koterski? Modelka wyjaśniła sprawę!

Marcela Leszczak wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Największe zainteresowanie wzbudziła fotografia, na której modelka pozuje topless! Co na to Michał Koterski? Modelka wyjaśniła sprawę!

Multimedia

Marcela Leszczak to finalistka 3. edycji "Top Model". Modelka prywatnie jest mamą małego Fryderyka, który jest owocem jej związku z aktorem Michałem Koterskim. Leszczak, która do tej pory wzbraniała się przed epatowaniem nagością, pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych efektami odważnej sesji zdjęciowej, którą wykonał Szymon Boczek.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Ten wpis może to potwierdzać!Zobacz więcej

Marcela Leszczak pozuje topless!

-Coś zupełnie innego 🙊 tylko mnie nie zjedzcie. — zapowiedziała odważne zdjęcie na swoim Instagramie modelka. Pełen zmysłowości kadr od razu spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem jej fanów. Jedna z internautek zapytała jednak Marcelę Leszczak o to, czy jej narzeczony (Michał Koterski — przy. red.) nie jest teraz zazdrosny.

No jest Pani piękna, co tutaj dużo pisać. Narzeczony nie jest zazdrosny?

Modelka w odpowiedzi na komentarz internautki dała jasno do zrozumienia, że obecnie najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest już tylko syn — Franciszek, potwierdzając tym samym, że z Miśkiem Koterskim nie są już parą.

dziękuję, choć już teraz tylko Frysio jest najważniejszym mężczyzna na świecie ♥️🙏🏽 — odpowiedziała Leszczak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Fryderyk a nie Franciszek

    15.02.2020 00:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×