Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na rajskich wakacjach na Sardynii. Jednak znowu są razem?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz świetnie się bawią na wspólnych wakacjach na Sardynii. Czy to oznacza, że jednak wrócili do siebie? A może to tylko "kumpelski" wyjazd?

Multimedia

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz razem na wakacjach!

O związku Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza mówi się już od dłuższego czasu. Para próbowała ukrywać przed światem to, że między nimi narodziło się głębsze uczucie, ale kiedy media donosiły o tym, że ich drogi rozeszły się, zainteresowani komentowali to w enigmatyczny sposób.

Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Dlaczego rozstała się z Rafałem Jonkiszem?Zobacz więcej

- Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - powiedziała w jednym z wywiadów Marcelina. Teraz wydaje się, że ich relacje znowu są coraz lepsze. Najpierw razem z przyjaciółmi wyjechali na Mazury, a teraz spędzają przyjemne chwile na Sardynii!

Po raz pierwszy od czasu, gdy Marcelinę i Rafała łączą bliższe stosunki, oboje publikują swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wcześniej można było jedynie domniemywać, że są jednocześnie w tym samym miejscu. Czy to oznacza, że znowu są parą? A może wręcz przeciwnie?

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka wrócili do siebie?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×