Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Oto ich pierwsze wspólne zdjęcia!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? O tym mówi się już od jakiegoś czasu, żadne z zainteresowanych nie potwierdziło jednak tych doniesień. Teraz pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia. Czy to rozwiewa wątpliwości?

Multimedia

Życie prywatne Marceliny Zawadzkiej jest łakomym kąskiem dla mediów. Była Miss Polonia i prowadząca "Pytanie na śniadanie" oraz "Bake Off - Ale ciacho!" spotykała się m.in. z Mikołajem Roznerskim, wciąż jednak nie znalazła nikogo, przy kim chciałaby zostać na dłużej. Być może teraz to się zmieni. W ostatnich miesiącach 2018 roku pojawiły się plotki, że piękna Marcelina spotyka się z Misterem Polski 2015, Rafałem Jonkiszem!

Marcelina Zawadzka skończyła 31 lat i zmieniła fryzurę! Jaką metamorfozę przeszła od czasów Miss Polonia?Zobacz więcej

Żadne z zainteresowanych nie odniosło się jednoznacznie do potencjalnego związku. Okazuje się jednak, że swoje 30. urodziny w Zakopanem, Marcelina Zawadzka świętowała z najbliższymi, wśród których był właśnie Rafał Jonkisz! Na opublikowanych w sieci zdjęciach widać jak oboje świetnie się bawią, nie ma jednak bezpośredniego wskazania na to, że Marcelina i młodszy od niej o 9 lat Rafał są parą. Jubilatka napisała natomiast:

Myślałam, że trzydziestka to koniec świata😏 i nawet był plan aby tam pojechać 😜 🌴🌍marzyłam o spędzeniu 30tki na Hawajach 🌍🐡Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi bez których nie umiem żyć🙃🥳👫👭👩‍👩‍👦‍👦 Kocham Was Łobuzy! ❤️Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski 😜i przygotować niespodziankowy weekend to najlepsze spełnienie marzeń.

Czy Zawadzka i Jonkisz to nowa gorąca para polskiego show biznesu? Jeśli coś jest na rzeczy - życzymy szczęścia!

Rafał Jonkisz uczy się piec ciastka w "Bake Off - Ale Przepis!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

O jakim ślubie marzy Marcelina Zawadzka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×