Marcelina Zawadzka o roli dziewczyny Karola Strasburgera w "Pierwszej miłości"

Marcelina Zawadzka, gwiazda „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, która od trzech tygodni wygrywa w każdym odcinku, a w ostatni piątek zaliczyła dwie noty marzeń po 40 punktów, potrafi zaskoczyć.

Multimedia

Jak się okazuje była Miss Polonia została aktorką i na planie "Pierwszej miłości" - serialu, który właśnie obchodzi swoje 10 - lecie, partneruje Karolowi Strasburgerowi. W serialu odgrywa postać seksownej pielęgniarki Alicji - narzeczonej Karola Wekslera, w którego wciela się znany aktor. Marcelina Zawadzka w najnowszym Super TV na pytanie, jak to jest być dziewczyną Karola Strasburgera wyznaje:

Niesamowite uczucie. Co prawda kilka lat nas dzieli, ale w ogóle nam to nie przeszkadzało. Nie było zbyt trudno, bo scenarzyści napisali mi tak zwane "żyćko". To taka rola, w której wystarczy być sobą” – odpowiedziała Marcelina.

A już w piątek piękna Miss w parze z Rafałem Maserakiem powalczy o finał "Tańca z Gwiazdami".

CZYTAJ TAKŻE: JAK POWSTAWAŁY HALLOWEENOWE STYLIZACJE W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? ZOBACZ ZDJĘCIA ZZA KULIS [GALERIA] "PIERWSZA MIŁOŚĆ". MARCELINA ZAWADZKA JAKO PIELĘGNIARKA ALICJA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×