Marcelina Zawadzka współprowadzącą Sylwestra 2015 Dwójki!

Dwójka kolejny raz zaprasza na Sylwestra do Wrocławia. Jedną z prowadzących koncert będzie Marcelina Zawadzka. Modelka pokaże także kulisy powstawania imprezy sylwestrowej.

Multimedia

Marcelina Zawadzka, która od kilku miesięcy jest współprwadzącą "Pytania na śniadanie" pojawi się także na Sylwestrze z Dwójką. Modelka zdradziła nam, jaką będzie miała rolę podczas imprezy sylwestrowej:

Od kilku miesięcy jestem współprowadzącą „Pytanie na śniadanie” a teraz będę współprowadzić Sylwestra w parze z Maćkiem Musiałem. Głównymi prowadzącymi będą Halina Mlynkova i Tomek Kammel, natomiast ja z Maćkiem będziemy rozmawiać z gwiazdami tej imprezy. Moim głównym zadaniem będzie relacjonowanie tego, co dzieje się wokół Sylwestra, jak gwiazdy przygotowują się do tej wyjścia na scene, co się dzieje za kulisami, a to wszystko będzie w „Pytaniu na śniadanie”.

CZYTAJ TAKŻE:
SYLWESTER DWÓJKI 2015. KTO WYSTĄPI WE WROCŁAWIU? [ZDJĘCIA]
KATARZYNA STANKIEWICZ I VARIUS MANX WYSTĄPIĄ RAZEM PODCZAS SYLWESTRA DWÓJKI

Marcelina Zawadzka pojawi się także na dużej scenie. Czy ma tremę przed tym występem?

Oczywiście, że tak! To zupełnie inne doświadczenie, gdy stoisz przed tak liczną publicznością a kiedy mówisz do kamery. Tutaj stres będzie podwójny ponieważ będą i widzowie Dwójki oraz publiczność na wrocławskim ryku. To wielkie wyzwanie. Na szczęście nie będę śpiewać!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×