Marcelina Zawadzka: Z Rafałem Maserakiem bardzo dobrze się dogadujemy, ale to wszystko [WIDEO]

Taniec jest najtrudniejszym sportem, jaki uprawiałam – mówi Marcelina Zawadzka. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Polki przyznaje, że treningi do programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” to pot i łzy. Gwiazda chwali swojego tanecznego partnera Rafała Maseraka, ale zaprzecza, by łączyło ich coś więcej niż taniec.

Zobacz wideo:

Marcelina Zawadzka znana jest z zamiłowania do sportów ekstremalnych. Uprawia drifting, wakeboarding i kitesurfing, marzy o kupnie motoru i skoku ze spadochronem. Jednak to taniec uważa za najtrudniejsze sportowe wyzwanie.

– Taniec to najtrudniejsza rzecz, jaką robiłam w swoim życiu, a do tego tańczę z Rafałem Maserakiem, który jest bardzo wymagający. Staram się sprostać temu wszystkiemu, ale to nie jest łatwe – mówi Marcelina Zawadzka, modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS". ZOBACZ, JAK TRENUJĄ MARCELINA ZAWADZKA I RAFAŁ MASERAK [WIDEO+ZDJĘCIA] OFICJALNE ZDJĘCIA PAR 2. EDYCJI "DANCING WITH THE STARS" [GALERIA]

Marcelinie Zawadzkiej w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” partneruje Rafał Maserak. Pojawienie się tancerza w każdej kolejnej edycji programu wywoływało prasowe spekulacje, co do jego ewentualnego romansu z taneczną partnerką. Tak jest także w przypadku Marceliny Zawadzkiej. Była Miss Polonia dementuje jednak te informacje.

Rafał przede wszystkim jest super tancerzem. Z tego, co mówi, tańczy już 20 lat, więc nie da się ukryć, że jest fantastycznym tancerzem, profesjonalistą i ma coś w sobie, ten urok osobisty. Jest też fajny, energiczny, ale to nie znaczy, że skoro tańczymy razem, to od razu będziemy parą. Znam Rafała partnerkę i wiem, że każdy ma swoją drogę. Spotykamy się na sali, bardzo dobrze się dogadujemy, ale to tyle – mówi Marcelina Zawadzka.

Gwiazda przyznaje też, że stara się nie przejmować takimi plotkami i nie brać ich do siebie. Zapewnia, że na planie tanecznego show czuje się świetnie, a dobre samopoczucie zawdzięcza głównie kolegom z programu.

Właśnie to jest fajne, że mamy bardzo fajną ekipę. To, że tańczymy w takim znajomym gronie, wynagradza nawet pot i łzy – mówi Marcelina Zawadzka.

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji Polsat już dzisiaj.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×