marcelina zawadzka

"Farma" odcinek 19. Wymowna cisza i zaskakujące umiejętności Viki. Bartek pomoże jej uknuć strategię?

Za nami 19. odcinek "Farmy"! Wymowna cisza najlepiej obrazuje, jak napięty jest konflikt w gospodarstwie. Są jednak złego dobre skutki - wszyscy wzięli się do pracy i zlecone grupie zadanie zostało zaliczone. Nagroda jednak nie była zbyt wyszukana i wzbudziła umiarkowany entuzjazm. Największe emocje wzbudziły nominacje przeciwników do pojedynku. Oto, co wydarzyło się w 19. odcinku programu "Farma"!

10.02.2022Farma

"Farma" odcinek 18. Karol nie radzi sobie z rolą farmera tygodnia! Polały się łzy! Viki atakuje grupę i nazywa innych uczestników "wieśniakami" oraz "bydłem"!

Za nami 18. odcinek programu "Farma". Powiedzieć, że się dzieje, to tak, jakby nie powiedzieć nic! Ostatni odcinek to emocjonalna karuzela, w której byliśmy świadkami kryzysu Karola w roli farmera tygodnia i antygrupowego działania Viki, która uczestników show wyzywała od "wieśniaków" oraz "bydła"! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 18. odcinku "Farmy"!

09.02.2022Farma

"Farma" odcinek 17. Farma jest w kryzysie! Kłótnie, samowolka i niezaliczone zadania. Tylko cielę odniosło sukces

Za nami 17. odcinek programu "Farma". Atmosfera na gospodarstwie jest wyjątkowo ciężka - można ją wręcz rąbać siekierą. Kłótnie, złe zarządzanie, napięta atmosfera... - W kryzysie trochę jest farma - przyznał mianowany farmerem tygodnia Karol. Na szczęście cielaczek, którego powitali na świecie farmerzy, dokonał ogromnego postępu. Oto, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Farmy"!

08.02.2022Farma

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×