marcin dorociński

"Głęboka woda". Marcin Dorociński w jednym filmie z gwiazdą Hollywood!? Nasz rodak wystąpiłby w jednej z najsłynniejszych sag filmowych w dziejach

Marcin Dorociński od pewnego czasu przebywa w Londynie, gdzie pracuje nad kolejnym filmem. Nieoczekiwanie, w tym czasie reżyser odpowiedzialny za nakręcenie kolejnej części kultowej sagi "Mision: Impossible" zamieścił zdjęcie Polaka na swoim profilu na Twitterze. Czyżby oznaczało to, że nasz rodak wystąpiłby u boku samego Toma Cruise'a?

01.06.2022Głęboka woda

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Piotr Adamczyk w serialu Amazona!

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej". Również Piotr Adamczyk, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

29.05.2022Ranking

Wiktory 2021. Poważna wpadka podczas gali. "Wykluczenie ma wiele twarzy, jedną z nich widzicie państwo teraz"

31. gala wręczenia Wiktorów zostanie zapamiętana z wielu powodów - niestety, nie tylko tych chlubnych. Podczas wydarzenia, które zostało zorganizowane po siedmiu latach przerwy, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Poruszająca się na wózku Bogumiła Siedlecka-Goślicka, która odbierała nagrodę w imieniu Marcina Dorocińskiego, nie mogła przyjąć statuetki jak pozostali. - Wykluczenie ma wiele twarzy. Jedną z nich widzicie państwo teraz - powiedziała w poruszającym przemówieniu.

01.04.2022Wiktory 2021

"Psy 3. W imię zasad" [RECENZJA]. Kotlet z psa, trzeciej kategorii, pomielone razem z budą, czyli zemsta emerytów i rencistów

"Psy" Władysława Pasikowskiego to film kultowy, który zdefiniował polskie kino sensacyjne na długie lata. I gdy już wydawało się, że Franz Maurer będzie wiódł szczęśliwe życie w Nowej Zelandii, gdzie bratu sprzedał swoją bałkańską kobietę za dwie skrzynki whisky, okazuje się, że pan Franciszek jednak przebywał w polskim zakładzie karnym, z którego - jakimś cudem - wychodzi. Przeszłość do Maurera wraca wcześniej niż mógł się tego spodziewać. Oceniamy film "Psy 3. W imię zasad".

13.12.2021Recenzja

"Gambit królowej". Jakie są szanse na powstanie 2. sezonu? Anya Taylor-Joy podsyca plotki!

"Gambit królowej" już w momencie premiery, w październiku 2020 roku, zdobył ogromną popularność na całym świecie i przez długi czas utrzymywał się na pierwszych pozycjach list najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa czy seriali w ogóle. Nic więc dziwnego, że w niedługim czasie, widzowie zaczęli zadawać pytania dotyczące pojawienia się drugiego sezonu produkcji. Niedawno głos w tej sprawie zabrała gwiazda serialu, odtwórczyni roli głównej bohaterki, Anya Taylor-Joy.

08.02.2021Gambit królowej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×