marcin dorociński

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński i Borys Szyc brylują za granicą. Kto jeszcze?

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach grają coraz częściej! Marcin Dorociński, Borys Szyc, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze ma szansę zaistnieć poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

24.03.2021Ranking

"Gambit królowej". Jakie są szanse na powstanie 2. sezonu? Anya Taylor-Joy podsyca plotki!

"Gambit królowej" już w momencie premiery, w październiku 2020 roku, zdobył ogromną popularność na całym świecie i przez długi czas utrzymywał się na pierwszych pozycjach list najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa czy seriali w ogóle. Nic więc dziwnego, że w niedługim czasie, widzowie zaczęli zadawać pytania dotyczące pojawienia się drugiego sezonu produkcji. Niedawno głos w tej sprawie zabrała gwiazda serialu, odtwórczyni roli głównej bohaterki, Anya Taylor-Joy.

08.02.2021Gambit królowej

"Hudson i Rex". Marcin Dorociński wspiera psich weteranów i zachęca do udział w konkursie Stopklatki "Szukamy polskiego Rexa"

Marcin Dorociński odwiedza „Zakątek Weteranów” - jedyne w Polsce miejsce spokojnej emerytury dla psich funkcjonariuszy, którzy zakończyli pracę w służbach mundurowych. Aktor przedstawia czworonożnych policjantów, strażników miejskich i granicznych oraz zachęca do wspierania Zakątka poprzez udział w konkursie Stopklatki „Szukamy polskiego Rexa”, w którym każde zgłoszenie to złotówka przekazana na rzecz tej niezwykłej inicjatywy.

03.09.2020Hudson i Rex

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×