Marcin Gortat przeciw Nergalowi

Polemika wokół Adama Darskiego i jego poglądów zatacza coraz szersze kręgi.

O tym, że przeciwko obecności Nergala w "The Voice of Poland" są przedstawiciele Kościoła czy spora część polityków wiadomo było od dawna, nawet przed zatrudnieniem Darskiego w programie... Teraz jednak włączyli się z nią ludzie nie kojarzeni z prawicowymi poglądami.

Jako pierwszy zaatakował Nergala Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya". W "Drugim śniadaniu mistrzów" w TVN polemizował z obrońcami Darskiego, zwracającymi uwagę, że jest to miły, kulturalny człowiek. Meller użył ostrego argumentu przypominając, że w prywatnych kontaktach i dla swoich bliskich Adolf Hitler też był miły, ale co z tego..?

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL CZYTAŁ BIBLIĘ I JEST INNYM CZŁOWIEKIEM? KAYAH ZAUROCZONA NERGALEM

 • Po wyroku sądu powiedział "Heil Satan", co jest ewidentnym odwołaniem się do satanizmu i nazizmu. To, że ktoś jest miły w obcowaniu osobistym, to nie ma żadnego znaczenia w związku z tym, co robi publicznie - argumentował Meller.

Podobne stanowisko zajął także najlepszy polski koszykarz Marcin Gortat.

 • Uważam, że osoba tego typu, co Nergal, powinna tak naprawdę pokazać, promować co dobre i robić coś dobrego, a nie to, co robi na koncertach - powiedział Marcin w programie Kuby Wojewódzkiego. Sam zadeklarował się, że stoi "po stronie krzyża".

Komentarze

Skomentuj
 • mario (gość)

  Pan Marcin jest prawym człowiekiem i WŁAŚCIWYM wzorem dla młodzieży. Nergal swoją osobą i wyglądem o raz zachowaniem i programem stanowi antywzór. Jego postawę kojarzę z twórcami Holocaustu, a tego byśmy na pewno nie chcieli. Proszę osoby które mają wpływ na program o usunięcie Nergala z programu i życia publicznego Polaków. Nie twórzmy drugiego Holocaustu.

  22.09.2011 09:03
 • dekabe (gość)

  Panie Marcinie, pana postawa jest godna Polaka , ma pan swoje zdanie i nie kieruje się pan "modą" niektórych z obecnego pokolenia.

  21.09.2011 20:04
 • ... (gość)

  Szczerze to oglądałam Nergala w roli Jurora i nie mam mu nic do zarzucenia. Wypowiada się na temat w miarę kulturalnie a atmosfera w tym programie jest ok. Nie wiem o co cały ten szum.

  21.09.2011 19:54
 • maria (gość)

  Marcinie :))świetnym jesteś facetem

  21.09.2011 16:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×