marcin hakiel

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę. "Jestem szczęśliwa!"

Od kilku miesięcy, rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z naczelnych tematów wielu medialnych doniesień. Choć początki ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, to wygląda na to, że najtrudniejsze już za nimi i para ponownie zaczyna się ze sobą dogadywać. W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Cichopek postanowiła opowiedzieć o obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz wyświadczył jej ogromną przysługę.

22.06.2022Pytanie na śniadanie

"M jak miłość". Tak mieszka Katarzyna Cichopek! Jasne wnętrza, duże okna i imponujący żyrandol. Zobacz, jak się urządziła aktorka!

Katarzyna Cichopek w chwili ogłoszenia rozstania z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów. Gwiazda "M jak miłość" i "Pytanie na śniadanie" stara się nie komentować medialnej wrzawy, układając sobie życie bez męża u boku. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych coraz śmielej pokazuje, jak się urządziła w nowym mieszkaniu. Jest jasno, stylowo i przytulnie!

22.06.2022M jak miłość

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska stoi murem za Katarzyną Cichopek i znowu wbija szpilę Marcinowi Hakielowi. "Prywatne sprawy zostawić prywatnymi"

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu skrytykowała postawę Marcina Hakiela od czasu jego rozstania z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z Telemagazynem, prezenterka postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie rozstania słynnej pary i wyrazić wsparcie dla przeżywającej trudne chwile Katarzyny Cichopek. Jednocześnie skierowała wyraźną aluzję w stronę Marcina Hakiela, nawiązując do jego otwartości na ujawnianie kulisów jego rozstania z aktorką.

17.06.2022Pytanie na śniadanie

"M jak miłość." Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel razem na jednej imprezie. Czyżby para zakopała topór wojenny?

Od czasu ogłoszenia swojego sensacyjnego rozstania, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starali się ograniczyć kontakty ze sobą do absolutnego minimum. Mimo to, atmosfera między małżonkami wciąż jest wyjątkowo napięta. Okazuje się, jednak, że para postanowiła pojawić się razem na tej samej imprezie. Czyżby oznaczało to polepszenie ich wzajemnej relacji?

12.06.2022M jak miłość

"Taniec z gwiazdami". Co robił Marcin Hakiel przed poznaniem Katarzyny Cichopek? Tak wygląda historia sławy słynnego tancerza

Marcin Hakiel znów jest na ustach wszystkich za sprawą swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Przez ostatnie lata mówiło się o nim głównie w kontekście jego sławnej żony. Warto jednak zaznaczyć, że tancerz zapracował na swój sukces jeszcze na długo przed poznaniem aktorki. Pokazujemy, jak wyglądała historia sławy Marcina Hakiela.

07.06.2022Taniec z gwiazdami

Dzień Dziecka 2022. Tak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Cichopek, Hakiel, Roznerski, Ochman i inni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, najsłynniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiły pokazać, jak wyglądały w dzieciństwie. Na opublikowanie zdjęć z młodości zdecydowali się m.in. Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Mikołaj Roznerski, Krystian Ochman i wielu, wielu innych. Które z nich było najpiękniejszym dzieckiem?

01.06.2022Dzień Dziecka

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×