marcin kwaśny

"Klan". Gwiazda serialu została ojcem! Marcin Kwaśny opublikował wzruszające zdjęcie ze szpitala

Marcin Kwaśny jest świetnie znany telewidzom za sprawą swoich roli w serialach takich jak "Klan", czy "Pierwsza miłość". Wraz ze swoją partnerką od pewnego czasu czekali, aż na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Niedawno aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się radosną nowiną. On i małżonka przywitali na świecie synka! Jak mu dali na imię?

11.06.2022Klan

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Prezydent Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu o kardynale Wyszyńskim. Kto jeszcze się pojawił?

W niedzielę 12 września, w dniu wyświęcenia kardynała Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej, w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Wyszyński – zemsta czy przebaczenie", oficjalnej produkcji uroczystości beatyfikacyjnych. Na premierze produkcji pojawił się m.in. Prezydent Andrzej Duda. Kto jeszcze zagościł na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

13.09.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

"Stulecie Winnych". Marcin Kwaśny wziął ślub! Kim jest wybranka gwiazdora serialu TVP?

Marcin Kwaśny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. W ostatnich latach można było zobaczyć go w takich filmach jak m.in. "Kamerdyner", "7 uczuć", "Czyściec" czy "Asymetria", jednak największą popularność przynoszą mu seriale. Od lat jest jedną z gwiazd "Klanu", a ostatnio zachwyca widzów w "Stuleciu Winnych". Teraz aktor wziął ślub! Kim jest jego wybranka?

02.09.2021Stulecie Winnych

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×