marcin najman

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski pobił się z Marcinem Najmanem na konferencji MMA VIP! Były chłopak do wzięcia nie chciał walczyć z transpłciową Rafalalą!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to postać, której fanom programu "Chłopaki do wzięcia" przedstawiać nie trzeba. Chociaż mężczyzna nie jest już związany z polsatowskim show, to nie pozwala o sobie zapomnieć. Obecnie były chłopak do wzięcia jest... wojownikiem MMA! Na konferencji przed swoją kolejną walką... pobił się z Marcinem Najmanem!

14.09.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski przeszedł niesamowitą przemianę! Zaczął nowe życie, zachwyca formą i razem z Joanną Wielochą pochwalił się dzieckiem!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbardziej znanych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Jego przygoda z polsatowskim serialem dokumentalnym zakończyła się jakiś czas temu, a sam Ryszard w ostatnich tygodniach przeszedł niesamowitą przemianę! Nie przypomina już człowieka, który ukradł rower matce!

21.06.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski pobity na wizji! Został ukarany za znęcanie się nad Asią Wielochą?

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". "Szczena" jednak już od dawna nie jest chłopakiem do wzięcia, bowiem na nowo próbuje budować relację ze swoją byłą partnerką, Joanną Wielochą. Jednak na jaw wyszło, że Rysiek nie raz podniósł rękę na swoją kobietę, za co właśnie został ukarany!

10.05.2021Chłopaki do wzięcia

Free Fight Federation. Trybson będzie walczył z Marcinem Najmanem podczas gali FFF MMA! Konkurencja dla FAME MMA? Kiedy transmisja w telewizji?

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze. Transmisja wydarzenia w Telewizji Polsat.

08.05.2019Warsaw Shore

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×