Marcin Prokop do Marceli Leszczak: Śmieje się z Ciebie cała Polska [WIDEO]

Marcin Prokop skrytykował udział Marceli Leszczak w serialu VIVY "Miłość na bogato". - Śmieje się z Ciebie cała Polska - zwrócił modelce uwagę.

Serial "Miłość na bogato", emitowany na kanale VIVA oraz na stronie internetowej stacji, zebrał wiele komentarzy, w przeważającej większości negatywnych. Serial przedstawiający losy pięknych, młodych, bogatych, ale niekoniecznie szczęśliwych osób jest powszechnie krytykowany, a wiele kwestii wypowiedzianych przez bohaterów doczekało się wielu zabawnych memów.

(wideo: Dzień Dobry TVN/x-news)

CZYTAJ TAKŻE: MARCELA LESZCZAK I GABRIEL PIOTROWSKI W SERIALU VIVA POLSKA MONIKA PIETRASIŃSKA - SEKSOWNA MODELKA ZAGRA W SERIALU "MIŁOŚĆ NA BOGATO"

Jedną z osób występujących w serialu jest uczestniczka "Top Model" - Marcela Leszczak, która została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop zaczepnie zapytał modelkę:

- Po tym, jak serial został wyemitowany, w internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo stron, które śmieją się z was-bohaterów i samego serialu. Jak się czujesz w roli osoby, z której śmieją się w całej Polsce? - zapytał Marcin Prokop. - Nie wiem, czy tak naprawdę się śmieją - nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksienia. Jesteśmy takim narodem, który jest wiecznie niezadowolony. Nieważne czy będę aktorką czy modelką to nie będzie tak, że wszyscy będą mnie kochać. Nie skupiam się na hejterach, nie czytam takich opinii w internecie na mój temat. Zabolało mnie jedynie to, że ktoś nazwał mnie celebrytką. Zrobiło mi się przykro, bo gram w serialu, pracuję w modelingu i nie jestem znana tylko z tego, że jestem znana i mam pieniądze. Mieszkam w Warszawie od 3 miesięcy i to nie jest łatwe, bardzo ciężko na wszystko pracuję - odpowiedziała mu Marcela Leszczak.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA W ODWAŻNEJ KREACJI NA PREMIERZE "MIŁOŚCI NA BOGATO" MARCIN TYSZKA KRYTYKUJE MARCELĘ LESZCZAK

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×