marcin prokop

„Dzień Dobry TVN”. Tak wygląda mąż Doroty Wellman! Krzysztof Wellman jest dla niej opoką od ponad 30 lat. „Jeśli się kłócimy, to tylko o rzeczy ważne”

Dorota Wellman to niekwestionowana ulubienica telewidzów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących poranne „Dzień Dobry TVN” prywatnie od ponad 30 lat jest szczęśliwą żoną swojego ukochanego, Krzysztofa Wellmana. Czym się zajmuje opoka jeden z gospodyń „Dzień Dobry TVN”? Zobacz, jak wygląda Krzysztof Wellman i dowiedz się więcej!

02.03.2023Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman kiedyś i dziś. Tak się zmieniała ulubienica widzów „Dzień Dobry TVN”. Nie raz eksperymentowała ze swoim wyglądem

Dorota Wellman od lat jest w ścisłej czołówce ulubieńców widzów. To w dużej mierze zasługa jej charakteru, który w pełni pokazuje w „Dzień Dobry TVN”. Wraz z Marcinem Prokopem do dziś tworzy jeden z ulubionych i najbardziej charakterystycznych telewizyjnych duetów! Jak wyglądała dziennikarka, zanim stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w polskim show-biznesie? Na zdjęciach sprzed lat z trudem można ją rozpoznać!

02.03.2023Dzień Dobry TVN

„Idol”. Ten program zmienił oblicze polskiej telewizji. Trudno uwierzyć, jak kiedyś wyglądali Marcin Prokop czy Kuba Wojewódzki!

Dawno, dawno temu, gdy Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop nie kojarzyli się nikomu z telewizją TVN, na Polsacie pojawił się program, który odmienił oblicze polskiej telewizji. „Idol”, bo to o nim mowa, był czymś kompletnie nowym i właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że zapoczątkował wciąż trwającą modę na talent show. I nie ma co ukrywać, pierwsza edycja „Idola” dzisiaj jest kultowa, a skład jury i najśmieszniejsze momenty z programu zna zapewne większość Polaków.

16.11.2022Idol

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Z kim teraz Marcin Prokop będzie prowadził program? Jest komentarz stacji!

Dorota Wellman i Marcin Prokop dla wielu są ulubioną parą prowadzących "Dzień Dobry TVN". Niedawno widzowie przeżyli spore zaskoczenie, gdy zobaczyli, że w kolejnych wydaniach programu u boku Marcina zabrakło Doroty, a zamiast niej towarzyszyły mu inne prezenterki. Czy telewidzowie będą jeszcze mieli kiedyś okazję zobaczyć ich ulubiony duet razem. TVN postanowił wydać komentarz w tej sprawie!

16.10.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×