Marek Kościkiewicz został menedżerem młodych artystów [WIDEO]

Wokalista i producent muzyczny Marek Kościkiewicz rozpoczyna działalność menedżerską i ścisłą współpracę z wytwórnią wydawniczo-koncertową - Tuff Management. To drugie tego typu przedsięwzięcie w karierze muzyka.

Multimedia

Tuff Management zajmuje się szeroko zakrojoną promocją zdolnych i rozpoczynających karierę muzyczną artystów. Agencja służy pomocą w doborze muzyków, nagrywaniu płyty oraz realizacji teledysków. W jej gestii leży także załatwianie spraw prawnych oraz organizacja koncertów.

- Pod swoimi skrzydłami mam czterech naprawdę uzdolnionych młodych ludzi. Są to: Vika Katajew, Antek Smykiewicz, Ralph Kamiński oraz Asia Ash. Można powiedzieć, że mamy zalążek firmy fonograficznej oraz managmentowej. Opiekujemy się wymienionymi artystami i zamierzamy wydać ich płyty. Potem oczywiście zapewnimy im odpowiednią promocję - zapowiada w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Marek Kościkiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: MENEDŻER WĘGROWSKIEJ: IWONA MA DUŻE PIERSIĄTKA I JESZCZE WIĘKSZY GŁOS [WIDEO] KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA WYJAŚNIA, JAK WYGLĄDAJĄ UMOWY GWIAZD Z MENEDŻERAMI [WIDEO]

Piosenkarz objął opieką artystów reprezentujących różne gatunki i stylistyki. Kościkiewicz w każdym z nich widzi potencjalną gwiazdę polskiej sceny muzycznej.

- Vika śpiewała od dziecka, więc uznałem, że musi mieć szansę pokazać talent szerszej publiczności. Antek Smykiewicz brał udział w "The Voice of Poland" wraz z Rafałem Brzozowskim. Gdy Rafał poszedł swoją drogą, mogłem zaopiekować się drugim uczestnikiem programu. Z Asią Ash miałem okazję grać jako DJ, ma głos idealny do klubowych utworów, co bardzo mi się podoba. Z Ralphem Kamińskim poznałem się w trakcie festiwalu "Karpatia" w Rzeszowie, który wygrał. Doszliśmy do porozumienia, że pomożemy mu sprzedać jego muzykę. Ralph tworzy kompozycje dalekie od mainstreamu. Można go umieścić gdzieś między Fismollem a Melą Koteluk - mówi wokalista.

W 1990 roku Marek Kościkiewicz założył pierwszą wytwórnię - Zic Zac Music Company. Powiązani z nią byli m.in.: Andrzej Piaseczny, Urszula, Kayah, WWO, Yugoton oraz Krzysztof Krawczyk. Agencja Zic Zac w 2008 roku została przejęta przez Sony Music Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×