maria dębska

Party Fashion Night 2022. Gwiazdy zabłysnęły stylizacjami! Doda w kryształach, Oliwia Bieniuk i Kamila Boś w klasyce, uśmiechnięta Joanna Opozda i Ada Fijał w różu i cekinach! Zobacz zdjęcia

Impreza Party Fashion Night to jedno z najciekawszych wydarzeń w branży modowej. Podczas tegorocznej edycji frekwencja była niezwykle wysoka - wymienić wszystkich wprost nie sposób! Doda, Kamila Boś, Oliwia Bieniuk, Maria Dębska, Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Ida Nowakowska - to tylko ułamek. Goście, którzy się pojawili, nie zawiedli - te stylizacje trzeba zobaczyć!

12.10.2022Party Fashion Night 2022

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni WYNIKI. "Silent Twins" triumfuje! Maria Dębska w odważnej stylizacji. Nie straszna jej niska temperatura!

Właśnie zakończył się 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już wszystko jest jasne. Najlepszym filmem festiwalu okazał się obraz "Silent Twins" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Oczy publiki były też skierowane na gwiazdy, które przybyły na galę zamknięcia. W tym na piękną Marię Dębską, która postawiła na odważną stylizację, którą jednocześnie udowodniła, że nie straszna jest jej niska temperatura!

17.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Kocham kino". Grażyna Torbicka zachwyciła na festiwalu w Kazimierzu! Nie widać różnicy między nią, a towarzyszącą jej o ponad 30 lat młodszą aktorką. "Piękna, wiecznie młoda"

Grażyna Torbicka była jednym z gości na festiwalu Dwa 2022 Brzegi odbywającym się w Kazimierzu. Prezenterka postanowiła pochwalić się fotografią z wydarzenia, na której pozuje z Marią Dębską. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad formą Grażyny Torbickiej, która w niczym nie odstaje od o ponad 30 lat młodszej aktorki!

06.08.2022Kocham kino

Tofifest 2022. Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz nagrodzeni za niepokorność twórczą! Maria Dębska najbardziej obiecującą europejską aktorką!

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze. Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest, najstarszą, istniejącą od 20 lat, festiwalową nagrodę. Na koniec gali powrócił na scenę, by wraz z zespołem Pauliny Przybysz wyśpiewać filmowe hity.

09.07.2022Tofifest 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×