"Maria Magdalena". Rooney Mara w zwiastunie filmu o uczennicy Jezusa [WIDEO+ZDJĘCIA]

W filmie "Maria Magdalena" Rooney Mara wcieliła się w jedną z najbardziej tajemniczych kobiet w historii. Zobacz zwiastun produkcji Gartha Davisa!

Multimedia

„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.

Najlepsze filmy o śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa na Wielkanoc! Zobacz więcej

W filmie Gartha Davisa („Lion. Droga do domu”) zobaczymy także nominowanego do Nagrody Akademii Chiwetela Ejiofora. Scenariusz napisali Helen Edmundson i Philip Goslett. Premiera filmu "Maria Magdalena" 6 kwietnia 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×