"Maria Matejko". Polsat już znalazł nowy serial, który zastąpi "Zawsze warto"! Była gwiazda TVN w roli głównej?

Jak informuje Pudelek, telewizja Polsat już znalazła nowy serial, który w jesiennej ramówce zastąpi "Zawsze warto". Sprawdźcie szczegóły produkcji pt. "Maria Matejko"!

Multimedia

Wszystko wskazuje na to, że widzowie telewizji Polsat po dwóch sezonach pożegnają się z serialem "Zawsze warto", którego wyniki oglądalności były dalekie od oczekiwanych. Ponadto, jak donosi Pudelek, Polsat już zakupił licencję na nowy serialowy format.

Wiele wskazuje na to, że na przełomie maja i czerwca ruszą zdjęcia do nowego serialu obyczajowego pt. "Maria Matejko", który oparty będzie na francuskim formacie "Candice Renoir". Produkcja ta do tej pory doczekała się we Francji aż 7. sezonów i wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Nie będzie 3. sezonu? Co z nowymi odcinkami serialu?Zobacz więcej

"Maria Matejko" ma opowiadać historię świeżo rozwiedzionej policjantki, która pracę stara się połączyć z wychowywaniem czwórki dzieci. W głównej roli zobaczymy dawną gwiazdę TVNowskiego serialu "Singielka", Paulinę Chruściel. Ponadto w obsadzie mają pojawić się także m.in. Anna Matysiak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński oraz Krystian Wieczorek.

Serial "Maria Matejko" na antenę Polsatu miałby trafić jesienią 2020 lub wiosną 2021.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kita (gość)

    serial super prosimy o kontynuacje świetna fabuła nie rozumiem tej decyzji

    21.05.2020 19:52
  • Fankaa (gość)

    Świetny serial i mocne zakończenie 2 sezonu. Kolejne sezony muszą być!!!

    21.05.2020 01:48
  • Beti (gość)

    On jest super, bardzo trzymał w napięciu. Nie mogłam się doczekać kolejnego odcinka a tu nic dalej nie będzie 😢😢

    20.05.2020 22:34
  • Beata (gość)

    Mój najlepszy serial, proszę aby był 3 sezon 😘

    20.05.2020 22:32
  • Gość (gość)

    Chcą ściągnąć z anteny kolejny dobry serial ehh..

    20.05.2020 21:27
  • Kika (gość)

    Zawsze warto dobry serial

    20.05.2020 19:41
  • Kaja (gość)

    Jedyny serial jaki oglądam jakim cudem go ściągają???

    20.05.2020 18:55
  • AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

    TADEUSZ CHUDECKI

    20.05.2020 13:27
  • WLODZIMIERZ MATUSZAK (gość)

    PRZEMYSLAW SADOWSKI

    20.05.2020 13:24
  • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

    W obsadzie nowego serialu zobaczymy w rolach głównych: Paulinę Chruściel, Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Annę Matysiak, Wojciecha Zielińskiego, Krystiana Wieczorka i Adama Szczyszczaja. W serialu obok aktorów grających główne role zobaczymy: Andrzeja Grabowskiego, Norberta Rakowskiego, Zuzannę Lit, Konrada Eleryka, Barbarę Wypych, Marię Dejmek, Jacka Lenartowicza, Annę Seniuk, Jaspra Sołtysiewicza, Monikę Mazur-Chrapustę, Agatę Turkot, Weronikę Humaj, Agnieszkę Pilaszewską, Michała Czerneckiego, Maurycego Popiela, Justynę Ducką, Martę Chyczewską, Cezarego Żaka, Katarzynę Żak, Joannę Sienkiewicz, Lesława Żurka, Leszka Teleszyńskiego i Joannę Kuberską. Przypominamy również, że w Sylwestra 2020 roku będzie emitowany pilot serialu „Maria Matejko”, który będzie emitowany w wieczór sylwestrowy o godz. 20:10. Regularne odcinki będą wyświetlane w Polsacie od 7 marca 2021 roku w niedziele o godz. 22:05. Przypominamy także, że dzisiaj (20 maja 2020) ruszyły zdjęcia do 7. serii polsatowskiego hitu „W rytmie serca”, który będzie podobno zmienił dzień i porę emisji, bo emisja w niedzielę przyczyniła się do spadku oglądalności serialu przez 6 sezonów. Ciekawe, czy emisja „W rytmie serca” w inny dzień i porę emisji będzie miał lepszą oglądalność? Zobaczymy.

    20.05.2020 12:03
  • Lania (gość)

    Musi zostać,film super,bym mogła go oglądać na okrągło.

    20.05.2020 10:49
  • Dobrowolska (gość)

    Najlepszy serial Zawsze Warto A te durne go ściągają nie rozumiem szkoda fajny serial.

    20.05.2020 10:26
  • Gość (gość)

    Zawsze warto musi zostać !!!!!

    20.05.2020 10:13
  • Gość (gość)

    ,, Zawsze warto " to super serial, 3 sezon musi być.

    20.05.2020 09:35
  • Be (gość)

    Super serial zostawciw go

    19.05.2020 22:51
  • Danuta (gość)

    Zawsze warto to super serial chyba tylko jedyny szkoda że go ściągają

    19.05.2020 19:40
  • Lenna (gość)

    jedyny serial,ktory oglądam "Zawsze warto " i to wycofują...ech brak słów

    19.05.2020 19:25
  • Marta (gość)

    Zawsze warto super serial.w.koncu taki co naprawde mnir wciagnol.i daja jakis gniot znowu.

    19.05.2020 19:04
  • Gosc (gość)

    Szkoda serialu zawsze warto