maria sadowska

„Pokusa”. Helena Englert zadała szyku na premierze ekranizacji erotycznego thrillera! Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało!

Za nami galowa premiera nowego polskiego filmu pt. „Pokusa”, który jest ekranizacją erotycznego thrillera autorstwa Edyty Folwarskiej. Gwiazdą produkcji jest Helena Englert. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zadała szyku i zaprezentowała się niczym gwiazda z Hollywood! Za to Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało! Zobaczcie zdjęcia!

26.01.2023Pokusa

Córka Jana Englerta była o włos od tragedii. Helena Englert miała podaną pigułkę gwałtu. „Uratowały ją przyjaciółki”

Pigułka gwałtu to substancja, od której zwykle zaczyna się historia pełna nieszczęścia, bólu i traumy. O mały włos, a w dramatycznym położeniu znalazłaby się córka Jana Englerta, Helena Englert. O całym zajściu opowiedziała Maria Sadowska, reżyserka filmu „Pokusa”, w którym Helena Englert stanęła przed prawdziwym aktorskim wyzwaniem.

18.01.2023Pokusa

"Dziewczyny z Dubaju". Doda: "W show-biznesie trzeba czerwone dywany dzielić z gangsterami i prostytutkami"

Po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" w sieci zawrzało. Nie tylko ze względu na popularność filmu, ale także przez sytuacje skupiające się wokół byłego związku małżeńskiego Dody i Emila. Doda, w swoim stylu, komentuje wszelkie doniesienia i jednocześnie prowadzi aktywność, przy współpracy z psychologiem, która ma pomóc innym kobietom w wyborze odpowiedniego partnera życiowego.

01.12.2021Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Doda opowiada o pracy nad filmem o modelkach prostytutkach. Co ją najbardziej zaskoczyło?

Własnie rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Marii Sadowskiej pt. "Dziewczyny z Dubaju", który opowiada o modelkach i celebrytkach, które zostały prywatnymi prostytutkami arabskich szejków. Za produkcję tego, opartego na faktach, filmu odpowiada Doda wraz ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Zobaczcie, co Doda mówi o "Dziewczynach z Dubaju".

19.06.2020Dziewczyny z Dubaju

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×