maria skłodowska curie zwiastun

„Maria Skłodowska-Curie”. Zobacz oficjalny plakat filmu z Karoliną Gruszką w roli głównej [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Maria Skłodowska-Curie” to wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki. Historia niezwykłej kobiety, która nie wahała się iść za głosem serca, a dzięki inteligencji, wiedzy i nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. W polskich kinach film zagości 3 marca. Zobaczcie oficjalny plakat i zwiastun promujące produkcję z Karoliną Gruszką w roli głównej.

30.01.2017Maria Skłodowska-Curie

Przeczytaj także:

"Maria Skłodowska-Curie". Wystawna biografia polskiej noblistki z Karoliną Gruszką już na VOD [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Maria Skłodowska-Curie” to wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki. Historia niezwykłej kobiety, która nie wahała się iść za głosem serca, a dzięki inteligencji, wiedzy i nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Film już na platformach VOD!

13.12.2017Premiery VOD

"Maria Skłodowska-Curie". Światowa premiera filmu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto!

„Maria Skłodowska-Curie” – wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki – Marii Skłodowskiej-Curie, znalazła się w programie 40. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Pokaz na prestiżowej imprezie, na której – według Hollywood – „rodzą się Oscary”, będzie światową premierą wyczekiwanego obrazu. „Maria Skłodowska-Curie” zostanie zaprezentowana na festiwalu w elitarnej sekcji – „World Contemporary Cinema” („Światowe Kino Współczesne”). Uroczysta premiera obrazu w Toronto odbędzie się 9 września 2016 roku. Swoją obecność na TIFF potwierdziła już odtwórczyni głównej roli – Karolina Gruszka.

17.08.2016Maria Skłodowska-Curie

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×