Maria Tyszkiewicz

"Wolność we krwi". Banasiuk, Gąsiewska, Jakimowicz i Tyszkiewicz w teatralnym widowisku z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Kiedy emisja w telewizji? [DUŻO ZDJĘĆ]

W najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 21.10, na antenie TVP1 będzie można obejrzeć retransmisję widowiska „Wolność we krwi”, stworzonego z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Premiera tego spektakularnego połączenia filmu z teatrem, musicalem i koncertem odbyła się 15 sierpnia na Pl. Piłsudskiego w Warszawie.

22.08.2018Wolność we krwi

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jaka była 6. edycja muzycznego show? Przypominamy najbardziej zaskakujące chwile w programie [ZDJĘCIA]

Uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” co tydzień śpiewają przeboje ikon muzyki. Występy na żywo sprawiają, że nie wszystko da się przewidzieć, a niespodziewane sytuacje zaskakują zarówno gwiazdy, jak i widzów. Z jakimi wyzwaniami musieli poradzić sobie uczestnicy szóstej edycji show? Przypominamy najbardziej zaskakujące chwile w programie.

05.12.2016Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 6. 100 tys. zł od Marii Tyszkiewicz dla Ewy Grabarczyk! [ZDJĘCIA]

"Znam Ewę od wielu lat i cieszę się, że swoim śpiewaniem mogłam jej pomóc" – tak o swoim zwycięstwie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mówi Maria Tyszkiewicz. Artystka przekazała czek na 100 tys. złotych kobiecie, która zmaga się z kleszczowym zapaleniem mózgu. Dzięki sfinansowanej przez tę kwotę rehabilitacji, Ewa ma szansę wrócić do zdrowia.

22.11.2016Twoja Twarz Brzmi Znajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 6 FINAŁ. Maria Tyszkiewicz zwyciężczynią programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Maria Tyszkiewicz, 25-letnia aktorka Teatru Studio Buffo, zwyciężczynią szóstej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! W finale pokonała swoją główną rywalkę – Olgę Szomańską, a obrady jury trwały podobno najdłużej w całej historii programu. Oprócz symbolicznej nagrody, czyli Złotej Twarzy, Maria otrzymała także 100 tysięcy złotych, które przekazała zmagającej się z pokleszczowym zapaleniem mózgowym Ewie Grabarczyk.

20.11.2016Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×