"Maria z przedmieścia". Kultowa telenowela powraca! Kto zagra głowną rolę w nowej wersji?

"Maria z przedmieścia" to kolejna kultowa telenowela, która doczeka się remake'u. Sprawdźcie, co już wiadomo o nowej wersji hitowego meksykańskiego serialu.

Multimedia

"Maria z przedmieścia" - nowa wersja telenoweli

Meksykańska Televisa realizuje swój projekt "Fábrica de sueños", w ramach którego powstają nowe wersje kultowych telenowel sprzed lat. Od kilku miesięcy trwają już prace nad remake'ami "Pauliny", "Cuna de lobos" i "Ceny marzeń". Obecnie rozpoczęły się prace nad "Marią z przedmieścia", która powstała na podstawie "Los ricos también lloran" z 1979 roku. Obie wersje przyniosły wielką sławę aktorkom wcielającym się w główne bohaterki: Veronice Castro (" Los ricos también lloran") i Thalii ("Maria z przedmieścia").

Kultowa telenowela powraca w nowej odsłonie! Jak wygląda nowa bohaterka?Zobacz więcej

"Maria z przedmieścia" - kto zagra główną rolę w remake'u?

Na razie nie ma oficjalnej informacji na ten temat, ale na główną bohaterkę typowana jest Maite Perroni znana z "Nie igraj z aniołem". Nową "Marię z przedmieścia" przygotowuje producent Pedro Damián odpowiedzialny za "Palomę" i "Włoską narzeczoną".

Nowa wersja telenoweli opowie historię Mariany, która po śmierci ojca zostaje wyrzucona z domu przez macochę. Dziewczyna przekracza granicę kraju na statku "La Bestia" i tam poznaje księdza, który przekazuje ją pod opiekę bogatej rodzinie z Los Angeles. To właśnie w nowym domu Mariana poznaje kobieciarza Luisa Alberto.

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Thalia grała "Marię z przedmiescia " to czemu by nie mogła zagrać ją Maite Peroni. One są super uwielbiam je powinne zagrać razem w jakieś telenoweli byłoby fajnie .

    11.09.2019 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×