"Maria z przedmieścia" odcinek 90. Koniec historii Marii i Luisa Fernando! Jaki serial ją zastąpi? [ZDJĘCIA]

Zbliża się koniec telenoweli "Maria z przedmieścia", która po latach wróciła do polskiej telewizji. Co zastąpi historię miłości Marii i Luisa Fernando? Okazuje się, że TV4 pokaże kolejną znaną sprzed lat meksykańską telenowelę.

Multimedia

"Maria z przedmieścia" odcinek 90. w środę, 16.01.2019 o godz. 16:00 w TV4! - sprawdź program tv

"Maria z przedmieścia" to historia Marii (Tahlía) - dziewczyny ze slumsów, która marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Maria trafia pod opiekę Fernanda de la Vegi, którego syn, Luis Fernando (Fernando Colunga) okazuje się być mężczyzną ze snów Marii!

Latynoski hit sprzed lat znowu w telewizji! W obsadzie gwiazdor "Esmeraldy"!Zobacz więcej

W 90. odcinku telenoweli dojdzie do szczęśliwego finału historii Marii i Luisa Fernando. Wcześniej jednak nie zabraknie kolejnych dramatów. Przebiegła Soraya (Itatí Cantoral) w przebraniu pielęgniarki porywa Marię. Zabiera ją do chatki na uboczu, a gdy pojawia się Luis Fernando postanawia, że cała trójka spłonie. Wznieca pożar, ale Luisowi Fernando i Marii udaje się uciec. Soraya ginie w pożarze. Główni bohaterowie nareszcie mogą być szczęśliwi. Maria oznajmia też ukochanemu, że będą mieć dziecko! Luis Fernando nie posiada się ze szczęścia.

Po zakończeniu "Marii z przedmieścia" TV4 pokaże kolejną meksykańską telenowelę, "Paulinę". W serialu w podwójną rolę sióstr wcieliła się Gabriela Spanic. W 1999 roku "Paulina" emitowana była przez TVN. W Czwórce serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:00.

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Paulina" - o czym jest?

Romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. Paulina (Gabriela Spanic) ima się każdej pracy, by utrzymać siebie i ciężko chorą matkę. W eleganckim klubie, gdzie sprząta toalety, spotyka piękną i bogatą Paolę Bracho (Gabriela Spanic), która od razu zauważa wyjątkowe podobieństwo fizyczne między nimi. Zepsuta i pozbawiona skrupułów Paola, bawiąca w Cancun w towarzystwie kochanka, postanawia wykorzystać Paulinę, by na jakiś czas uwolnić się od życia rodzinnego, które ją śmiertelnie nudzi. Proponuje dziewczynie, by przez rok udawała ją przed jej mężem - Carlosem Danielem (Fernando Colunga) oraz jego rodziną i znajomymi, oferując sowitą zapłatę. Paulina stanowczo odmawia, ale kiedy umiera jej matka i porzuca ją narzeczony, a Paola ucieka się do podstępu i szantażuje ją konsekwencjami sfingowanej przez siebie kradzieży, dziewczyna w końcu ulega. Po tygodniowych przygotowaniach pod kierunkiem Paoli zjawia się w luksusowej rezydencji rodziny Bracho, gdzie, mimo jej wysiłków, wszyscy dostrzegają ogromną przemianę pani domu.

Meksykańska telenowela znowu w TV! Jak przez lata zmieniły się gwiazdy serialu: Fernando Colunga i Gabriela Spanic? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×