Marian Lichtman z zespołu Trubadurzy nowym managerem Iwony Węgrowskiej!

Wiemy, kto został nowym managerem Iwony Węgrowskiej! Nowym menedżerem piosenkarki będzie legenda polskiej muzyki, artysta odznaczony medalami państwowymi za zasługi dla kultury.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: W JAKIM JĘZYKU ŚPIEWA IWONA WĘGROWSKA? [WIDEO] IWONA WĘGROWSKA NIE WEŹMIE UDZIAŁU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE!

Wczoraj wieczorem na Facebooku artystki pojawiła się następująca notka:

"Moi Drodzy, udało mi się skompletować zespół, z którym czuję, że mogę wszystko! Z dniem dzisiejszym do naszej ekipy dołączyła prawdziwa legenda polskiej muzyki, która wesprze mnie jako manager."

Legendą polskiej muzyki, która podjęła to wyzwanie okazuje się być... Marian Lichtman, wokalista oraz perkusista grupy Trubadurzy! Lichtman wraz z grupą w latach 60' oraz 70' wylansował wiele znanych do dziś przebojów, takich jak: "Znamy się tylko z widzenia" czy "Kasia".

CZYTAJ TAKŻE: IWONA WĘGROWSKA W STUDIO! CHCE WYDAĆ DWIE PŁYTY W TYM ROKU! MARIAN LICHTMAN: ŁKS POTRZEBUJE SPONSORA!

To nie pierwszy raz gdy krzyżują się drogi zawodowe Lichtmana oraz Węgrowskiej. Jeszcze za czasów grupy Abra nagrali wspólnie utwór "Mogę wszystko Ci dać". Współpraca musiała układać się bardzo dobrze, skoro muzycy zdecydowali się tak znacząco poszerzyć pole działania.

Nowy manager Węgrowskiej został dwukrotnie odznaczony za swoje dotychczasowe zasługi dla kultury. Czy współpraca z Iwoną Węgrowską okaże się kolejnym sukcesem w karierze Lichtmana?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×