marianna kowalewska

"Pułapka" odcinek 3. Kim byli rodzice Ewy Maj? Co łączy komisarza Czarnego z nastolatką? [TEORIE+SPOILERY]

Jesteśmy już na półmetku serialu "Pułapka" TVN, a sprawa śmierci dziewczyn z bidula wydaje się rozwiązana. Wciąż nie brakuje jednak teorii dotyczących m.in. rodziców Ewy i Czarnego, który ściga nastolatkę. Czy dziewczyna powinna czuć się zagrożona? A może policjant chce ją tylko chronić? Oto najciekawsze teorie! Ostrzegamy przed spoilerami z 3. odcinka "Pułapki".

23.09.2018Pułapka

"Pułapka". Marianna Kowalewska - kim jest młoda aktorka z nowego serialu TVN? Skąd pochodzi? Ile ma lat? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami 1. odcinek nowego serialu kryminalnego TVN pt. "Pułapka". Produkcja wywołała wśród krytyków i widzów mieszane uczucia - jedni twierdzą, że TVN w końcu zrobiło dobry serial, a inni wyliczają kolejne błędy i scenariuszowe absurdy. Ale chyba wszyscy są zgodni, że jednym z odkryć "Pułapki" jest młoda aktorka Marianna Kowalewska. Kim jest? Skąd pochodzi? Ile ma lat? Sprawdźcie też nasz wideowywiad z Marianną Kowalewską!

11.09.2018Pułapka

"Pułapka" [RECENZJA]. W końcu dobry serial od TVN? Oceniamy kryminał z Agatą Kuleszą w roli głównej!

Dobry serial TVN? Brzmi trochę jak oksymoron, ale prawda jest taka, że w ostatnim czasie telewizja dowodzona przez Edwarda Miszczaka raczyła widzów raczej produktami serialopodobnymi niż pełnowartościowymi i interesującymi produkcjami. Czy „Pułapka”, wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego, twórcę filmów „Bogowie” i „Najlepszy” oraz serialu „Belfer”, jest krokiem w dobrym kierunku? Oceniamy pierwszy odcinek „Pułapki”!

09.09.2018Recenzja

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×