marianna zydek

"Skołowani". Powstaje polska wersja francuskiego hitu. Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w rolach głównych

Wystartowały zdjęcia do filmu „Skołowani” – polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. „Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Premiera filmu planowana jest na 2023 rok.

26.08.2022Skołowani

"Druga połowa". Jacek Knap i Pola Błasik na uroczych zdjęciach z premiery! Przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

Za nami pierwsza galowa premiera filmowa po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Do kin właśnie trafiła komedia romantyczna pt. "Druga połowa", a na czerwonym dywanie zaprezentowały się gwiazdy filmu. Nasze spojrzenia jednak wędrują szczególnie w stronę Jacka Knapa i Poli Błasik, którzy swoim urokiem przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

29.05.2021Druga połowa

"Druga połowa". Komedia z reprezentacją Polski w tle. Niepowtarzalne połączenie miłości i… futbolu!

Już 28 maja wracamy do kin! Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalne połączenie miłość i… futbolu. Film „Druga Połowa”, czyli komedia romantyczna z reprezentacją Polski w tle, to idealna propozycja dla kobiet i mężczyzn! Z jednej strony Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, zazdrość i miłość. Z drugiej Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila i piłkarskie emocje.

26.05.2021Materiał informacyjny "Druga połowa"

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×