"Marianne". Drugi sezon jak "Dziecko Rosemary"? Co czeka Emmę w nowych odcinkach mrocznego serialu Netflixa?

Drugi sezon "Marianne" nie jest jeszcze potwierdzony, ale fani francuskiego horroru liczą, że produkcja doczeka się kontynuacji i już snują domysły dotyczące fabuły nowych odcinków. Widzowie sugerują, że 2. sezon "Marianne" będzie jak kultowe "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego!

Multimedia

"Marianne" to przerażająca opowieść o pisarce Emmie Larsimon (Victoire Du Bois), która chce odpocząć od pisania. Kiedy w końcu się na to decyduje zauważa, że przerażający demon z jej książki istnieje naprawdę. Wkrótce mroczna Marianne zmusza Emmę do powrotu do rodzinnego miasteczka i ponownego chwycenia za pióro.

Francuski horror zadebiutował na Netflix 13 września i z miejsca stał się hitem. Widzowie chwalą "Marianne" m.in. za klimat i porównują serial do "Nawiedzonym domu na wzgórzu", który również zyskał uznanie krytyków i pokaźne grono fanów. Serial "Marianne" doczekał się nawet rekomendacji samego Stephena Kinga:

Jeśli tak jak ja należycie do grupy popaprańców, którzy uwielbiają się bać, "MARIANNE" (Netflix) daje radę. W serialu są przebłyski humoru, które nadają klimat "STRANGER THINGS". Ma też (mówię to z całą moją skromnością) klimat Stephena Kinga.

Mrożący krew w żyłach nowy serial Netflixa! Widzowie są przerażeni!Zobacz więcej

2. sezon "Marianne" powstanie?

Drugi sezon "Marianne" nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale fani horroru wierzą, że historia Emmy doczeka się kontynuacji. Odkrycie pisarki z finału 1. sezonu daje w końcu twórcom mnóstwo możliwości. Niektórzy sugerują, że fabuła nowych odcinków może przypominać kultowe "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego.

Czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się już niebawem! Więcej informacji na temat serialu "Marianne" znajdziesz TUTAJ.

O czym jest film "Dziecko Rosemary"?

Rosemary i Guy Woodhouse'owie wynajmują mieszkanie w starej kamienicy. Dobrotliwi, choć nazbyt opiekuńczy, sąsiedzi bardzo interesują się młodą kobietą i w końcu zdobywają jej przyjaźń. Pewnego dnia pani Castevet częstuje Rosemary deserem, po którym kobieta ma wizję, że została zgwałcona przez demoniczną istotę. Niebawem okazuje się, że spodziewa się dziecka. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Za radą Castevetów oddaje się pod opiekę doktora Sapirsteina. Z rosnącym przerażeniem oczekuje porodu i prawdy o swoim dziecku.

Zobacz galerię

"Marianne" - zwiastun serialu:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×