Marina i Mrozu zapraszają na imprezę z najnowszą grą na PlayStation Move!

"DanceStar IMPREZA" - już w październiku druga część kultowej serii

Multimedia

Już w październiku swoją premierę będzie miała imprezowa gra "DanceStar Impreza" - tylko na PlayStation Move! Jest to kontynuacja i druga odsłona stworzonej przez producentów bestsellerowej serii SingStar® gry "DanceStar Party - Zostań Gwiazdą Tańca".

Imprezowym szaleństwom nie będzie końca, tym bardziej, że ambasadorami nowego tytułu na PS Move zostało dwoje najbardziej przebojowych i znanych polskich artystów młodego pokolenia: Marina oraz Mrozu.

O grze "DanceStar Impreza"

"DanceStar Impreza" stworzone zostało przez producentów bestsellerowej serii SingStar®. Jest to kontynuacja i druga odsłona gry "DanceStar Party - Zostań Gwiazdą Tańca", której ambasadorami była Patricia Kazadi oraz Michał Piróg.

Gra obsługuje kamerę PlayStation®Eye, kontroler ruchu PlayStation Move, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 3 oraz mikrofony SingStar®, a więc można tańczyć, śpiewać, nagrywać i dzielić się ze znajomymi filmami oraz zdjęciami. Do zabawy z grą "DanceStar Impreza" potrzebujemy: konsoli PlayStation 3, kontrolera ruchu PlayStation Move oraz kamery PlayStation Eye.

Gra oferuje 40 największych hitów tanecznych z historii światowej muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy utwór będzie już wybrany pozostaje tylko chwycić kontrolery Move w dłonie i rozpocząć imprezę.

"DanceStar Impreza" to gra aktywująca wielu graczy. Ten sam układ taneczny można tańczyć w duecie, a nawet w dwóch dwuosobowych drużynach. Dzięki funkcji "bitwa" rozegrać można taneczne pojedynki, a w trybie "partnerzy" wspólnie pracować na dobry wynik pary. Co więcej! Dzięki połączeniu sieciowemu gracze z całego świata mogą stawać do międzynarodowej tanecznej bitwy, w jednym pojedynku może uczestniczyć 20 osób z dowolnych krajów. Przy wykorzystaniu mikrofonów SingStar można także rejestrować i oceniać wokal. Z PlayStation Move zabawa nigdy się nie kończy!

W "DanceStar Impreza" można również wykorzystując PlayStation Eye, nagrywać filmy i robić zdjęcia, te są zapisywane w prywatnej galerii tworząc nowoczesny, rodzinny album. Po skończonej rozgrywce można jeszcze długo bawić się oglądając wspólne wyczyny taneczno-wokalne na ekranie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×