Marina Łuczenko: Edzia tak, Dodzia nie!

Jest teraz w centrum uwagi mediów, choć śpiewa od dziecka. Pracuje nad własnym stylem, ale wciąż jest porównywana przez dziennikarzy do Dody.

Multimedia

Jak na te "komplementy" reaguje Marina Łuczenko?

 • Drażni mnie, gdy jestem porównywana do Dody, choć podejmując współpracę z Mają, jej dawną menagerką, byłam przygotowana na takie komentarze- zdradza piosenkarka- Nigdy nie słuchałam muzyki Dody i nie śledziłam jej kariery. Ale to są totalne bzdury, jedyne, co mnie z nią łączy to menagerka- moja aktualna, jej była.

Marina Łuczenko w zupełnie innym tonie wypowiada się o innej wielkiej gwieździe polskiej piosenki, skłóconej z Dodą, Edycie Górniak:

 • Uwielbiam Edytę, jest dla mnie wzorem, od dziecka śledzę jej karierę!- wyznaje z przejęciem piosenkarka- Śpiewałam jej piosenki, są niezwykle trudne, bo Edyta ma rozbudowaną skalę głosową. To dzięki niej wzięłam udział w castingu do Teatru Buffo i dzięki Buffo znalazłam się w Warszawie.

Czytaj także: Edzia i Marina: Nowa przyjaźń w show-biznesie!? Łuczenko nie chce być, jak Doda! Łuczenko to nowa “królowa popu"!?

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Lubie Marinę, jest w porządku w przeciwieństwie do Lodzi, tego beztalencia.

  16.07.2010 16:07
 • Mini Fan:D (gość)

  Ona ma genialny głos:) Doda dla mnie przy niej jest słaba:) Ta dziewczyna nie wywołuje skandali i ma jakis konkretny cel a nie jak doda srac sie przed kamerami...

  21.05.2010 19:50
 • ktoś (gość)

  ...

  21.05.2010 15:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×