mariola z new jersey

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Mariola Baruk! W New Jersey ma przepiękną posiadłość! Tylko nam pokazuje wnętrza i bajeczny ogród! [TYLKO U NAS]

Mariola z New Jersey była jedną z najbardziej z najbarwniejszych uczestniczek 4. edycji randkowego show TVP. Widzowie "Sanatorium miłości" pokochali energiczną kuracjuszkę, której największą pasją są skoki ze spadochronem. Po programie Mariola Baruk wróciła do Stanów Zjednoczonych. Seniorka postanowiła nam pokazać, jak się urządziła w swojej posiadłości za oceanem. Oglądając jej dom można śmiało stwierdzić, że Pani Mariola z pewnością spełniła swój "amerykański sen". Zobaczcie, jak mieszka Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4"!

13.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna, Mariola z New Jersey i Piotr Hubert w "Pytaniu na śniadanie". Seniorzy szczerze o miłości, randkach i planach na przyszłość

W piątek 2 września br. gośćmi Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w programie "Pytanie na śniadanie" byli bohaterzy ostatniej, 4. edycji programu "Sanatorium miłości" - Anna z Olsztyna, Mariola z New Jersey i Piotr Hubert. Seniorzy w programie poruszyli kilka istotnych spraw oraz zdradzili swoje plany! O czym rozmawiali z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim? Sympatyczni kuracjusze pozwolili sobie na kompletną szczerość!

02.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Ania z Olsztyna i Mariola z New Jersey spotkały się z Piotrem Hubertem i Markiem! Przyjaźń między seniorami kwitnie!

W programie "Sanatorium miłości", którego gospodarzem jest Marta Manowska, rodzą się tak namiętności, jak i przyjaźnie. Dowodzą tego w szczególności seniorzy z 4. edycji hitu TVP. Przyjaźń między Piotrem Hubertem, Anią z Olsztyna i Mariolą z New Jersey oraz Markiem kwitnie w najlepsze! Dowodem tego są zdjęcia, którymi podzielili się z redakcją Telemagazyn. Sprawdźcie naszą galerię!

01.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Ania z Olsztyna, Mariola z New Jersey i Roman z Gdańska łapią ostatnie chwile wakacji. Przyjaźń między seniorami kwitnie!

W programie Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" rodzą się nie tylko związki, ale także serdeczne przyjaźnie. Tak było między innymi w przypadku Anny Ziemby i Marioli Baruk, a także Romana Zagórskiego. Kuracjusze, których widzowie poznali w 4. edycji programu Telewizji Polskiej spotkali się w Gdańsku, by wspólnie złapać ostatnie chwile wakacji. Zobaczcie zdjęcia!

30.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Mariola z New Jersey wyglądała kiedyś niczym gwiazda Hollywood! Seniorka pokazała archiwalne zdjęcia ze swojej młodości [TYLKO U NAS]

Mariola Baruk była jedną z najbarwniejszych postaci 4. edycji "Sanatorium miłości". Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy przebojowej kuracjuszki, która z miejsca zdobyła ich sympatię. Seniorka postanowiła nam pokazać, jak wyglądała w czasach swojej młodości. Zdjęcia z jej rodzinnego archiwum robią wrażenie!

29.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4." Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort udawali parę? Kuracjuszka z New Jersey w rozmowie z nami odniosła się do zarzutów na ten temat

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort byli jednymi z ulubionych uczestników ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili ich rozwijającą się relację i nieustannie im kibicowali. Okazuje się jednak, że mimo ogólnej sympatii do tej dwójki seniorów, pojawiały się głosy, że ich relacja była udawana. W rozmowie z Telemagazynem, Mariola Baruk postanowiła odnieść się do tych zarzutów. Co powiedziała przebojowa seniorka?

20.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma wątpliwości co do swojego związku z Mariolą? "Dzieli nas ogromna odległość"

Piotr Hubert Langfort był jednym z ulubionych uczestników ostatniej edycji "Sanatorium miłości". W programie związał się on z Mariolą z New Jersey, z którą pomimo jego zakończenia, wciąż utrzymuje regularny kontakt. Przez długi czas się wydawało, że pomimo dzielącej odległości ich znajomość rozkwita. Jednak nowe słowa tegorocznego Króla Turnusu sugerują, że może być nieco inaczej. Co takiego powiedział?

28.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk zdradziła, jak dziś wygląda jej związek z Piotrem Hubertem! Skrytykowała także innych kuracjuszy. "To przez parcie na szkło" [TYLKO U NAS]

Jednymi z wiodących postaci ostatniej edycji "Sanatorium miłości" bez wątpienia byli Piotr Hubert oraz Mariola B., którzy przez cały program ewidentnie mieli się ku sobie. Jakiś czas temu Piotr Hubert zgodził się nam opowiedzieć o swojej relacji z Mariolą Baruk. Teraz kuracjuszka z New Jersey w rozmowie z Telemagazynem postanowiła opisać szczegóły ich znajomości. Przy okazji skomentowała także zachowanie niektórych kuracjuszy, z którymi miała okazję występować w "Sanatorium miłości".

12.06.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×