Marios Schwab, projektant Kate Moss, odwiedzi Łódź podczas Fashion Week Poland

Pierwsze rzędy na pokazach wiosennej edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland są już zajęte, zasiądą w nich polskie gwiazdy, które coraz tłumniej zjeżdżają na to wydarzenie do Łodzi oraz goście specjalni ze świata mody.

W tym roku zobaczymy m.in. Marios Schwaba, ulubionego projektanta Kate Moss i Sarah J. Parker. Schwab przyjedzie do Łodzi prosto z Londynu. W ramach współpracy Fashion Week Poland z Politechniką Łódzką spotka się ze studentami wzornictwa. Kolejną znaną osobą, która będzie szkolić publiczność Fashion Week, jest Marlena Woolford, dziennikarka mody z magazynu "Stylus", związana do niedawna z WGSN, czyli największą na świecie firmą prognozującą trendy.

CZYTAJ TAKŻE: SABLEWSKA SPOTKAŁA SIĘ Z MOSS

Nie zabraknie też zagranicznych projektantów. Swoją kolekcję pokaże Nuno Gama, najsłynniejszy projektant portugalski. Gama zaprezentuje w Łodzi designerskie krawiectwo męskie, które zachwyciło podczas tygodni mody w Lizbonie i Łodzi. Przyjedzie do nas także Liudmila Tarakanova z Białorusi oraz Annette Gortz, niemiecka projektantka, znana z rockowego zacięcia. Fashion Week będzie trwał od 18 do 22 kwietnia.

Źródło: Dziennik Łódzki

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×