Mariusz Pudzianowski w "Polskim turnieju wypieków"

Wielka niespodzianka dla widzów TLC. Mariusz Pudzianowski w "Polskim turnieju wypieków". Co upiecze Pudzian w programie?

Multimedia

Na widzów "Polskiego turnieju wypieków", czeka nie lada niespodzianka. W specjalnym odcinku programu pojawią się polskie gwiazdy. Już wiadomo, że jedną z nich będzie Mariusz Pudzianowski.

"Polski Turniej Wypieków" na TLC to prawdziwa gratka dla miłośników pieczenia. Okazuje się, że takich nie brakuje, także wśród znanych i lubianych polskich gwiazd sportu i telewizji. O tym, że można być zawodnikiem MMA, a jednocześnie piec przepyszne ciasta, przekonacie się w wyjątkowym, pierwszym odcinku drugiej serii programu. Zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego w zupełnie innej odsłonie, niż mamy możliwość robić to na co dzień.

Choć w turnieju także będzie walczył, to jednak tym razem jego bronią będą kulinarne zdolności. Kto odważy się zmierzyć z mistrzem, dowiemy się niebawem na antenie TLC. Turniejowe pojedynki bohaterowie specjalni rozpoczną od królewskiego śniadania. Następnym wyzwaniem będzie upieczenie murzynka. Ten, kto okaże się najsłabszy w dwóch pierwszych konkurencjach, nie będzie miał już okazji pochwalić się przepisem na ciasto rodzinne. Czy poznamy rodzinny, słodki przysmak Mariusza Pudzianowskiego? Tego dowiedzą się widzowie TLC już we wrześniu.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: DRUGA EDYCJA "POLSKIEGO TURNIEJU WYPIEKÓW" JUŻ WE WRZEŚNIU NA TLC KATARZYNA SKRZYNECKA ZASTĄPI MARTĘ GRYCAN[/sc]

W programie zobaczymy zmagania kulinarne wyjątkowych uczestników. Nie zabraknie sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim pojawią się robiące wrażenie wypieki, oceniane przez profesjonalnych jurorów - Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera. Nad całością czuwać będą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, pełniący rolę gospodarzy turnieju.

"Polski turniej wypieków" na TLC to program kulinarny, którego formuła opiera się na konkursie między uczestnikami. Zawodnicy z całej Polski, wybrani podczas castingów, rywalizują ze sobą, przygotowując w każdym z odcinków pyszne wypieki. Program to nie tylko świetna rozrywka, ale także kopalnia pomysłów i inspiracji dla amatorów słodkości.

Drugi sezon "Polskiego turnieju wypieków" będzie miał premierę 9 września 2013 r. Program będzie można oglądać na antenie TLC.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×