Mark Wahlberg poprowadzi 27. galę Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014!

Już 30 marca odbędzie się Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014. Galę poprowadzi Mark Wahlberg.

Multimedia

Gala odbędzie się w Galen Center w Los Angeles - transmisja w Nickelodeon w niedzielę 30 marca o godzinie 20.00

Nominowany do Oscara i Złotego Globu aktor i producent, Mark Wahlberg, zawładnie sceną podczas kolejnej edycji gali Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards. Podczas ceremonii zostaną wręczone nagrody (pomarańczowe sterowce) przyznawane przez młodych widzów Nickelodeon najlepszym artystom.

Do Marka Wahlberga dołączą także inne światowe gwiazdy, które z pewnością zostaną oblane słynnym slimem. Oblewanie slimem to już tradycja na gali Kid’s Choice Awards - slime jest zieloną, kleistą galaretą, spadającą na głowy gości w najmniej oczekiwanych momentach.

Zeszłoroczna gala Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014 zgromadziła przed telewizorami ponad 5,8 milionów widzów i była najchętniej oglądanym przez dzieci i nastolatków programem w telewizji na świecie. Dzieci doceniły ulubionych artystów, oddając ponad 392 miliony głosów w 22 kategoriach. W zeszłym roku po raz pierwszy w historii, polscy widzowie mogli oddać głos na ulubionych rodzimych artystów. Nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy zdobyła Ewa Farna. Nominacje w tej i innych kategoriach zostaną ogłoszone już wkrótce.

Podczas Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards, cały świat pozna zwycięzców prestiżowych nagród, które przyznawane są przez młodych widzów w dziedzinie filmu, muzyki, sportu i telewizji. W ubiegłych latach galę prowadzili już m.in. Will Smith, Jack Black i Josh Duhamel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×