marta manowska

"Rolnik szuka żony 8". Kamila najpopularniejszą rolniczką w historii programu! Mężczyźni nachodzą ją osobiście i nie dają żyć! Jest przerażona!

"Rolnik szuka żony" to program, który może sporo zmienić w życiu jego uczestników. Przekonało się o tym wielu, ze szczególnym wskazaniem na pary, które znalazły miłość w programie. Jednak czasem wystarczy pojawić się w show na moment, aby zyskać sympatię widzów... Nie zawsze wiąże się to z pozytywnymi doświadczeniami!

03.09.2021Rolnik szuka żony

"Sanatorium miłości". Jednym uczestnikom programu dane było znaleźć uczucie, inni wciąż szukają. Sprawdź, kto - we wszystkich 3 sezonach - został trafiony strzałą Amora!

"Sanatorium miłości" to wielki przebój Telewizji Polskiej, który nie tylko podnosi antenie słupki oglądalności, ale czasem pomaga uczestnikom ułożyć sobie życie na nowo. Program pokazuje, że prawdziwe uczucie można znaleźć w każdym wieku i przedstawia seniorów jako aktywnych, zdrowych i radosnych ludzi.

03.09.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Marta Manowska o związkach uczestników. "Iwona była przy Gerardzie, kiedy było trudno". Jaka jest Marta, ukochana Adama?

"Sanatorium miłości" pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno. Program Marty Manowskiej połączył już Iwonę i Gerarda, szczęście odnalazł także Adam, który od niedawna jest mężem Marty. Manowska była obecna przy zakochanych seniorach w najważniejszych momentach, a nam opowiedziała o szczęściu zakochanych.

29.08.2021Sanatorium miłości

Jesienna ramówka TVP 2021. Marta Manowska, Roxie Węgiel oraz Izabella Krzan zachwyciły stylizacjami. Zobacz zdjęcia gwiazd z ramówki TVP

Jesienna ramówka TVP 2021. Gwiazdy tłumnie zjawiły się w siedzibie TVP, aby promować jesienne hity stacji. Prowadzący "Pytania na śniadanie", gwiazdy seriali i programów rozrywkowych, w tym Marta Manowska z "Rolnik szuka żony", zadały szyku na ściance. Zobaczcie, kto pojawił się na jesiennej ramówce TVP 2021. Zdjęcia gwiazd i ich stylizacji znajdziecie w galerii.

26.08.2021Jesienna ramówka TVP 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×