marta paszkin

"Rolnik szuka żony" prywatnie. Kamila na plaży, Elżbieta z najstarszą córką, całuśna Małgosia w objęciach męża. Tego nie zobaczysz w TV!

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" korzystają z popularności. Wielu z nich swoim prywatnym życiem dzieli się w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

26.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Paweł Bodzianny uczcił narodziny swojego syna! Działo się na pępkowym małego Adasia

Niedawno Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji "Rolnik szuka żony" powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Na świat przyszedł ich synek, któremu nadali imię Adam. Świeżo upieczony tata postanowił uczcić jego narodziny i zorganizował na jego cześć pępkowe. Relacją z wydarzenia pochwalił się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

20.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin urodziła! Zobacz, jak zmieniała się w trakcie ciąży. Ukochana rolnika długo trzymała szczęście w sekrecie!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny właśnie powitali na świecie syna. Uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w sobotę 18 czerwca 2022 r. urodziła zdrowego chłopca. Ukochana rolnika w mediach społecznościowych relacjonowała cały przebieg ciąży. Marta Paszkin zachwycała na zdjęciach. Zobacz, jak prezentowała się w tym wyjątkowym czasie Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7"!

19.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin urodziła! Paweł Bodzianny zdradził imię i płeć dziecka! "Najpiękniejszy moment w życiu!"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w sobotę 18 czerwca 2022 r. powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko! Para, która zyskała popularność za sprawą 7. edycji programu Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony" kilka miesięcy temu przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Świeżo upieczeni rodzice zdradzili fanom imię i płeć dziecka.

19.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać jej poród. Obawia się, że Paweł może nie dać rady

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokochali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochani wzięli ślub, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Poród ich wspólnej pociechy zbliża się wielkimi krokami, dlatego Marta postanowiła opowiedzieć o tym, ja chcę zaplanować swój poród. Oczywiście uwzględniła w swoich planach męża, jednak obawia się, że Paweł może nie sprostać jej wymaganiom. O co chodzi?

11.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin wyznała, że przeraziła się, gdy poznała płeć swojego dziecka. "Jak to będzie wychowywać chłopca?!"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokochali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochani wzięli ślub, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Obecnie Marta Paszkin znajduje się już w zaawansowanej ciąży. Na łamach swoich mediów społecznościowych wyznała, że przestraszyła się, gdy poznała płeć swojego nienarodzonego dziecka.

21.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin wyjaśnia, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Było trochę protestów i braku zrozumienia dla mojej decyzji"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokochali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochani wzięli ślub, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Uczestniczka "Rolnika" postanowiła przy tym nie przyjmować nazwiska męża. W najnowszym wpisie w swoich mediach społecznościowych tłumaczy powody swojej decyzji.

28.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin pokazuje serię niepublikowanych dotąd zdjęć z córeczką. Zwróciła się również do fanów z poważnym pytaniem

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znaleźli miłość w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochana para wzięła ślub, a także ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W związku z tym uczestniczka "Rolnika" postanowiła zadać internatom ważne pytanie, pokazując przy tym niepublikowane wcześniej archiwalne zdjęcia ze swoją córeczką.

26.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w wyjątkowej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazda show TVP opublikowała osobisty wpis!

Wiele osób zastanawia się, czy w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście może narodzić się miłość. Historia Pawła Bodziannego i Marty Paszkin, którzy poznali się w 7. edycji randkowego show dla rolników to chyba najlepszy dowód na to, że jest to możliwe. Niedługo uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" doczekają się wspólnego dziecka.

19.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny zmaga się z nieuleczalną przypadłością! "Przyzwyczaiłem się do tego"

Paweł Bodzianny to jeden z najpopularniejszych uczestników pośród wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik, który związał się z Martą Paszkin podzielił się z fanami osobistym wyznaniem. Okazuje się, że Bodzianny zmaga się z nieuleczalną przypadłością. - Z marnym efektem próbowałem różnych rzeczy, aż końcu przyzwyczaiłem się do tego - mówi.

08.04.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×